Alarm do ochrony samochodu

Szukasz sposobu by zabezpieczyć swój samochód? Chcesz wiedzieć jaki alarm do ochrony samochodu może Ci pomóc. Przeczytaj i sprawdź co może Ci pomóc.

Jak działa monitoring gps

Po pierwsze musisz wiedzieć że nie istnieje sposób na skuteczną ochronę pojazdu przed kradzieżą. Jednak to nie znaczy że nie warto zainwestować w dodatkową ochronę samochodu. Im więcej dodatkowych „utrudnień” zainstalowanych wewnątrz pojazdu tym dłużej kradzież takiego pojazdu trwa.

Jakie zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu wybrać?

Najczęściej stosowanymi rozwiązanymi są wszelkiego rodzaju alarmy antykradzieżowe. Takiego typu urządzenia mogą być wyposażone w różnego rodzaju czujniki ultradźwiękowe, wstrząsowe. Istnieją modele podłączane pod CAN pojazdu i komunikujące się z nim. Potrafią blokować drzwi, uruchamiać syrenę dźwiękową, blokować rozrusznik czy pompę paliwa. Dodatkową funkcją może być ukryty przycisk który pozwoli na uruchomienie pojazdu. Im więcej możliwości tym taki alarm więcej kosztuje. Cześć alarmów nie jest dostępna do sprzedaży klientom a dostępna jedynie w wyspecjalizowanych serwisach.

Mniej popularnymi i już rzadziej spotykanymi są wszelkiego rodzaju blokady mechaniczne.

Innym rozwiązaniem jest zamontowanie lokalizatora GPS do samochodu. Takie urządzenie montuję się pod kokpitem lub można pod maską pojazdu. Zamontowany lokalizator gps w samochodzie pozwoli CI na śledzenie jego pozycji na mapie przez internet. W niektórych modelach możesz blokować za pomocą urządzenia gps rozrusznik pojazdu lub autoryzować jazdę za pomocą dodatkowej karty. Rozwiązanie to jest na tyle popularne że bez problemu zamontujesz lokalizator gps w Warszawie czy w Białymstoku czy innym mieście. Wadą takiego lokalizatora jest niestety możliwość jego zagłuszenia które może uniemożliwić na kontakt z lokalizatorem.

Pokonana trasa
Widzisz na mapie trasę jaką pokonał pojazd w danym okresie. Trasa prezentowana jest na mapie w formie niebieskiej lini.
Zasilanie
Na bieżąco będziesz widział jakie obecnie jest zasilanie na urządzeniu i czy nie zostało odłączone.
Czas jazdy
W podsumowaniu zobaczysz ile czasu zajęło pojazdowi pokonanie określonego dystansu w danym okresie czasu.
Dostęp online
Zalogujesz się do systemu o każdej porze za pomocą przeglądarki lub telefonu z dostępem do internetu.
Pokonany dystans
Dostaniesz podsumowanie kilometrów pokonanych podczas danej trasy w danym okresie czasu.
Montaż
Możesz zamontować samodzielnie, we własnym zakresie lub w dowolnym warsztacie samochodowym.

GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-c

349.00 zł

netto

(427zł brutto)

Image is not available