Lokalizacja pojazdów osobowych

Możesz monitorować pojazdy osobowe za pomocą lokalizacji pojazdów osobowych gps. Dzięki zamontowanemu lokalizatorowi gps lokalizacja pojazdów gps pozwala zarządzać Twoimi pracownikami i handlowcami.

Monitoring pojazdów osobowych

Monitoring pojazdów osobowych umożliwi Twojej firmie na zarządzanie trasami i czasem pracy Twoich pracowników. Zamontowane urządzenie gps zamontowane w samochodzie przesyła na bieżąco dane o swojej lokalizacji wraz z innymi parametrami. To dzięki temu nadajnikowi gps lokalizacja pojazdu przez internet jest możliwa!

  1. Monitoring gps pojazdów osobowych
  2. Montaż lokalizatora gps w pojeździe osobowym
  3. Abonament za monitorowanie gps pojazdu osobowego

Monitoring i lokalizacja gps pojazdów osobowych

Monitoring i lokalizacja gps pojazdów to sposób by kontrolować twoje samochody firmowe. Rozwiązanie polegające na zamontowaniu lokalizatora gps w samochodzie to dobry sposób by mieć podgląd na aktualną pozycje a także czas pracy. Dzięki temu Twój pracownik może określać kiedy jest jazda prywatna a kiedy jazda służbowa. Zarządzanie flotą Twoich pojazdów może znacznie ułatwić Ci prace i pozwolić na lepszą organizację.

System gps umożliwia Ci zarządzanie pojazdem w dowolny sposób. Będziesz widział każdy z pojazdów na mapie, dostaniesz informacje o czasie jazdy a także o pokonanym dystansie. Do dyspozycji masz także ewidencje przebiegu pojazdu którą będziesz mógł uzupełniać, generować i drukować. Dodatkowo jeśli zakupisz lokalizator gps z podłączeniem do szyny CAN otrzymasz takie dane jak poziom czy zużycie paliwa. Taka lokalizacja pojazdów osobowych jest dla firmy bardzo korzystna.

Lokalizacja gps auta czy ciężarówki przez internet jest bardzo prostym i skutecznym rozwiązaniem. Mały nadajnik gps umieszczony wewnątrz pojazdu generuje mnóstwo danych i przesyła je na serwer.

Montaż lokalizatora w samochodzie osobowym

Montaż lokalizatora w samochodzie osobowym nie jest trudny. Jeśli czujesz się na siłach możesz bez problemu zamontować sam lub we własnym zakresie. Możesz także zakupić lokalizator gps pod obd lub pod gniazdo zapalniczki który nie wymaga dodatkowego montażu. Obecnie lokalizatory gps posiadają wbudowaną antenę GPS I GSM co upraszcza montaż.

Abonament za monitorowanie i lokalizacje gps pojazdu osobowego

Monitorowanie i lokalizacja pojazdów osobowych jest możliwa dzięki urządzeniu gps i aktywnemu abonamentowi na monitoring gps. Musisz pamiętać że poza kosztem zakupu samego lokalizatora musisz także liczyć się z kosztem opłacania miesięcznego abonamentu. Utrzymanie serwera, karty sim a także dostęp do panelu użytkownika przez przeglądarkę jest płatne. Jednak im dłuższy okres opłacisz tym niższy koszt miesięcznego abonamentu opłacasz.

To ważne byś dokładnie wiedział jakie koszty mogą wynikać z chęci zakupu monitoringu gps. Sam powinieneś też dokładnie przejrzeć co dokładnie oferuję dany system gps ponieważ każda firma zaprojektowała własne rozwiązania.

Podstawowy
GPS podstawowy – najczęściej wybierany – zamontujesz w każdym samochodzie i będziesz miał wszystkie podstawowe informacje o trasie, pokonanym dystansie, prędkości i czasie jazdy.
Z can
GPS z podłączeniem do can poza podstawowymi danymi przesyła także informacje o poziomie paliwa, zużyciu paliwa, obrotach silnika, liczniku km, prędkości i temperaturze silnika.
Bezmontażowe
GPS na baterie nie wymagają żadnego dodatkowego montażu i zapewniają podstawowe dane. Trzeba pamiętać by je co jakiś czas naładować. Zakres pracy od kilku godzin do 1 roku.
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl