Monitoring gps Poznań

Zakup i sprawdź jak działa monitoring gps online Poznań w Twoich samochodach! Zobacz jaki możesz zakupić lokalizator i jaki możliwości posiada panel użytkownika.

Monitoring gps Poznań

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
317.00 PLN netto
387.00 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!
  1. Jaki lokalizator do monitoringu?
  2. Jak zamontować i uruchomić?
  3. Czy monitoring jest darmowy?
  4. Darmowy serwer GPS?

Jaki lokalizator do monitoringu gps Poznań?

Zanim zaczniesz przeglądać swoją flotę pojazdów przez internet musisz zakupić lokalizator gps. To niewielkie urządzenie montowane wewnątrz samochodu pozwala na lokalizacje gps online. Lokalizator gps jak każde urządzenie potrzebuje zasilania. W zależności od pojazdu jest to 12/24V. Spośród różnych modeli musisz zadecydować jakie urządzenie gps potrzebujesz dla kontroli swoich pojazdów. Najchętniej kupowanym jest zwykły i podstawowy lokalizator gps który zapewnia wszystkie podstawowe dane.

Możesz także wybrać model lokalizatora gps rozbudowanego o dane z szyny can. Monitoring gps Poznań pozwoli Ci to na dostęp do danych o poziomie paliwa i zużyciu paliwa a także o przebiegu pojazdu. Dodatkowo do wyboru jest także urządzeni pod gniazdo OBD które wystarczy wpiąć by zaczęło pracować i przesyłać dane na serwer.

Jak zamontować i uruchomić monitoring gps Poznań?

Sam montaż podstawowego urządzenia nie jest skomplikowany. Możesz go swobodnie zamontować sam lub u znajomego. Jeśli jednak nie jesteś w stanie możesz udać się do dowolnego serwisu czy elektryka samochodowego lub skorzystać z polecanego montażysty. Montaż lokalizatora gps trwa od godziny do dwóch godzin w zależności od typu urządzenia. Możesz uniknąć dodatkowego montażu zakupując lokalizator gps pod OBD lub gniazdo zapalniczki.

Zakup
Wybierz urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom. Zwykle jest to GPS podstawowy wystarczający dla każdego.
Jak to działa?
Urządzenie po zamontowaniu przesyła przez internet na serwer dane co określony czas i określone zdarzenie.
Zamontuj
Zamontuj samodzielnie lub w u dowolnego elektryka samochodowego. Po zamontowaniu możesz już się logować i sprawdzać.
Gdzie?
Zamontowane najczęściej pod deską, elementami plastikowymi i blisko szyb pod zasilanie 12V/24V z pojazdu lub pod OBD czy zapalniczkę.
Abonament
Opłać abonament na wybrany okres czasu i ciesz się dostępem do systemu GPS przez 24h/7dni przez cały okres.
Zasilanie
Dla oszczędności akumulatora urządzenie przechodzi w stan uśpienia gdy nie porusza się by pobierać mniej prądu.

Czy monitorowanie gps Poznań jest darmowe?

By korzystać z rozwiązań monitoringu gps musisz posiadać opłacony abonament. Abonament gps pozwoli Ci ta dostęp do panelu i systemu zarządzania pojazdami. Musisz pamiętać że samo lokalizator nic Ci nie da jeśli nie będzie gdzie danych z urządzenia przeglądać. Trzeba posiadać skonfigurowany serwer i aplikację użytkownika do odbioru takich danych. Poza tym w urządzeniu znajduję się specjalna karta która przesyła dane GPS przez internet na serwer. W zależności od wybranego abonamentu oraz od działania w kraju i za granicą stawki mogą się różnić o kilka lub kilkanaście złotych miesięcznie.

Darmowy serwer gps?

W internecie istnieją serwery oferujące darmowe użytkowanie bądź za niewielką opłatę. Nadal jednak pozostaje koszt miesięczny zakupienia i opłacania karty SIM. Musisz także dokładnie przyjrzeć się takiemu serwisowi by nie okazało się że nie zniknie za parę miesięcy.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl