Lokalizator GPS

Dlaczego warto zainwestować w lokalizator GPS do samochodu?

Z każdym dniem zwiększa się liczba pojazdów posiadających dedykowany nadajnik GPS do samochodu. Wynika to z faktu, że rozwiązanie to znacznie ogranicza wydatki oraz umożliwia lepszą koordynację działań przedsiębiorstw, nie tylko tych związanych stricte z transportem. Analityczna firma Berg Insight prognozuje, że w 2021 roku liczba zainstalowanych systemów GPS do samochodu wyniesie ponad 14 milionów. To funkcjonalne usprawnienie zasłużenie zdobywa coraz większą popularność i uznanie.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu

Jak to działa?

1) Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.

2) Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym serwisie.

3) Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Kto powinien zdecydować się na lokalizator GPS do auta?

Nadajnik GPS do samochodu to rozwiązanie cenione zarówno przez osoby prywatne, jak i największe firmy transportowe. Wykorzystują one lokalizatory zainstalowane w maszynach, tworząc spore, ale idealnie skoordynowane grupy. Natomiast jeśli nie potrzebujesz operować dużą flotą pojazdów, a pragniesz tylko perfekcyjnie zarządzać swoim autem, powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem systemu GPS do samochodu. Rozwiązanie to znacznie zwiększy Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. 

OFERTA – lokalizator GPS

Urządzenie GPS

Urządzenie GPS
Podstawowy lokalizator GPS
pozycja GPS, prędkość GPS, pokonany dystans, wł/wył stacyjka
325.00 zł netto

Urządzenie GPS + CAN
Lokalizator GPS z CAN
pozycja GPS, prędkość CAN, poziom paliwa, zużycie paliwa, obroty silnika, przebieg, pokonany dystans, wł/wył stacyjka
599.00 zł netto

Urządzenie GPS OBD
Lokalizator GPS OBD
pozycja GPS, prędkość, pokonany dystans
299.00 zł netto

Abonament podstawowy

12 miesięcy
276 zł netto
(23 zł netto/miesiąc)

6 miesięcy
156 zł netto
(26 zł netto/miesiąc)

1 miesiąc
29 zł netto/miesiąc

Abonament UE

1 miesiąc
8 zł* netto/miesiąc
*dodatkowo do podstawowego abonamentu

Formularz

Po wysłaniu zapytania oczekuj na wiadomość z fv pro-forma do opłacenia.

Samochody
osobowe

Lokalizator GPS Samochody osobowe

Pojazd
ciężarowe

Lokalizator GPS Pojazdy cięzarowe

Samochody
dostawcze

Lokalizator GPS Samochody dostawcze

Pojazdy
specjalne

Lokalizator GPS Pojazdy specjalne

Korzyści, jakie daje lokalizator GPS do auta

Przede wszystkim wspomniane już wcześniej bezpieczeństwo. Dzięki wprowadzeniu GPS do samochodu nie będziesz musiał martwić się czy Twój transport jest już w trasie. Dostaniesz możliwość kontrolowania w któym aktualnie miejscu znajduję się Twój pojazd i towar.

Będziesz także w pełni świadomy, kiedy i gdzie są Twoi pracownicy, jeśli zdecydujesz się na zastosowanie tego rozwiązania w swojej firmie. Łatwiejsza koordynacja działań to większa skuteczność, za czym idzie także zwiększona opłacalność. Po zainstalowaniu urządzenia będziesz także mógł przeglądać wykresy oraz trasy, jakimi będą poruszać się Twoje pojazdy. Umożliwi to znaczną optymalizację systemu, w którego granicach operuje Twoje przedsiębiorstwo.

Podgląd do prędkości aut pozwala również na jak największą koordynację działań podejmowanych przez Twoich pracowników. Lokalizator samochodu połączony z witryną internetową to również wygoda i pełna satysfakcja z użytkowania. Przeglądu interesujących w danym momencie parametrów możesz wówczas dokonać za pomocą Twojego smartfona.

Jeśli posiadasz wersję nadajnika z CAN, możliwa będzie też kontrola obrotów silnika, jak i poziomu paliwa, co przekłada się na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji pojazdu. Dodatkową zaletą jest możliwość zdalnego odczytania przebiegu auta lub określenie, czy stacyjka jest włączona, czy wyłączona.

Renault

Fiat

Nissan

Skoda

Toyota

Citroen

…a także wiele wiele innych modeli! Zamontujesz bez problemu!

Pozycja GPS, trasy, prędkość, pokonany dystans
325.00 zł
netto
Abonament podstawowy PL
12 miesięcy
23.00 zł/m-c
276.00 zł
netto
Abonament podstawowy PL
6 miesięcy
26.00 zł/m-c
156.00 zł
netto
Abonament UE
1 miesiąc
dodatkowo do podst. abonamentu
8.00 zł
netto
Pakiet SMS
20 szt
5.00 zł
netto
Lokalizator GPS + CAN
Podstawowe + poziom paliwa*, zużycie paliwa*, przebieg*, obroty silnika*
599.00 zł
netto
Slider

Jak wygląda lokalizator samochodu?

Te oferowane przez nas niepozorne urządzenia są dedykowane dla wszystkich modeli marki Renault, Fiat, Toyota, Citroen, Nissan czy Skoda, a także wielu innych. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno wyselekcjonowane rozwiązania GPS do samochodu z CAN, jak i rozwiązania pod zapalniczkę, które sprawdzą się perfekcyjnie, jeśli będziesz chciał przenosić je z pojazdu do pojazdu. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest jak najmniejsza ingerencja w konstrukcję auta, co przyczynia się do zminimalizowania uszkodzeń mogących powstać podczas jego niepoprawnej instalacji. Oferujemy także urządzenia z akumulatorem, dzięki czemu śledzenie pojazdu stanie się jak najbardziej możliwe i ergonomiczne. Te niepozorne urządzenia spisują się perfekcyjnie jako GPS do samochodu, kontenerów, naczep bądź przyczep. 

Możliwości
Zobacz jakie funkcje i możliwości posiada system. więcej»
Panel logowania
Indywidualne konto dostępu do systemu GPS.
Abonament
Sprawdź dostępne abonamenty systemu GPS.
Raporty
Wybierz raport z listy dostępnych raportów.
Montaż urządzenia
Sprawdź jak niewiele trzeba by zamontować urządzenie. więcej»
Śledzenie pojazdu
Pozycja pojazdu pokazana na mapie.

Jak działa nadajnik GPS do samochodu?

Dzięki stałej łączności z satelitami okrążającymi naszą planetę lokalizator pojazdu jest w stanie precyzyjnie określić pozycję auta. Wykorzystanie pomiaru czasu, w jakim sygnał dociera do satelity na orbicie ziemskiej to zasadnicza podstawa funkcjonowania tego systemu. Żeby uniknąć zakłóceń powodowanych przez otoczenie, lokalizator GPS do samochodu wyposażony jest też w zaawansowane moduły GSM, wykorzystujące sygnał radiowy nadawany ze stacji bazowych. Ich położenie jest stale określone, co znacznie ułatwia urządzeniom osiągnięcie jak największej precyzji. Dodatkowo niezwykle praktyczną rzeczą, którą wykorzystuje lokalizator GPS do auta, jest jego bezpośrednie połączenie z dedykowaną witryną internetową. Po wykupieniu odpowiedniego abonamentu możesz sprawnie i bez przeszkód zalogować się na swoje konto, za pomocą którego będziesz na bieżąco z pozycją swojego pojazdu lub zagospodarowanych przez siebie maszyn.

Na co zwracać uwagę przy wyborze nadajnika GPS? 

Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu cen oraz funkcjonalności lokalizatorów każdy użytkownik znajdzie urządzenie w pełni odpowiadające stawianym mu oczekiwaniom. Producenci starają się ciągle sprostać wyzwaniom narzuconym przez konsumentów, wprowadzając na rynek ogromną ilość modeli nadajników GPS. Krótko mówiąc, jest z czego wybierać. Przy zakupie danego urządzenia, warto patrzeć na odstępy czasowe otrzymywania informacji o położeniu. Zasadniczo im częściej, tym lepiej. Najbardziej zaawansowane modele pracują w naprawdę krótkich interwałach, z kolei te operujące na dłuższych wartościach z reguły pozwalają na znaczne wydłużenie czasu działania urządzenia. Praktyczną rzeczą jest też możliwość podłączenia nadajnika GPS prosto do akumulatora samochodu, co pozwala na praktycznie nieograniczony czas działania modyfikacji. Dodatkowym atutem cechującym niektóre modele jest też odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Kolejną istotną kwestią jest oprogramowanie oraz przejrzystość aplikacji, za pomocą której skorzystasz z lokalizatora GPS zainstalowanego w aucie. Atutem niektórych z oferowanych modeli jest wykorzystanie nie tylko systemu GPRS, ale i innych pasm radiowych. Umożliwia to utrzymanie ciągłej kontroli nad położeniem lokalizatora, na przykład dzięki zastosowaniu komend SMS.

Jak zainstalować lokalizator GPS do samochodu?

Żeby poprawnie założyć urządzenie, wymagane są głównie podstawowe zdolności manualne oraz dołączona do każdego produktu z naszego asortymentu instrukcja. Niektóre oferowane przez nas modele wyposażone są w specjalne magnesy neodymowe, umożliwiające silne związanie z metalową karoserią auta. Istnieje wiele miejsc, w których można zainstalować lokalizator GPS do samochodu. Dzięki wszechstronności tej modyfikacji każda pozycja ma swoje mocne strony. Znaczna część użytkowników opowiada się za umiejscowieniem urządzenia na podszybiu, która to lokalizacja umożliwia łatwe podłączenie systemu GPS do samochodu. Często spotykane są też opinie, że idealną pozycją jest schowek po stronie pasażera. Zaletą tego rozwiązania jest fakt małej ingerencji w zagospodarowanie przestrzeni w pojeździe. Warta podkreślenia jest też sprawa umiejscowienia systemu GPS do samochodu w szczelnie zamkniętych elementach karoserii. Jest to nie wskazane, ponieważ urządzenia te bazują na radiowych sygnałach GSM, które to nie mogą pokonać nieprzepuszczalnej metalowej konstrukcji. Niepoprawne zainstalowanie aparatury spowoduje znaczne obniżenie precyzji oraz dokładności ustalania położenia, a także innych danych dodatkowych. Należy pamiętać o jeszcze jednym, lecz wyjątkowo ważnym fakcie. Niestety dość często lokalizator GPS do auta nie jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i środowiskowe, takie jak deszcz, kurz, czy inne zabrudzenia. Żeby uniknąć potencjalnych uszkodzeń urządzenia, polecane jest w takich sytuacjach zapewnienie nadajnikowi dodatkowej i przepuszczalnej dla sygnałów GSM osłony.

Ile kosztuje nadajnik GPS do samochodu

Podstawowe urządzenie można nabyć już za kwotę kilkuset złotych. Należy jednak pamiętać, że żeby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez ten wariant, trzeba opłacić również abonament za jeden, sześć lub dwanaście miesięcy, w cenie odpowiednio 29 złotych, 156 złotych i 276 złotych. Polecany jest również nadajnik GPS do samochodu zintegrowany z CAN, co znacznie zwiększa możliwości i funkcje oferowane przez to urządzenie. Koszt tego systemu oscyluje w granicach sześciuset złotych, pamiętając jeszcze o opłaceniu koniecznego abonamentu. 

Czy warto zdecydować się na lokalizator GPS?

Rosnąca popularność tych urządzeń, szeroka gama rozmaitych wariantów, wszechstronne i proste w obsłudze użytkowanie to tylko niektóre z aspektów, które mogą pomóc w odpowiedzi na to pytanie.