Lokalizator GPS

Dlaczego warto zainwestować w lokalizator online GPS do samochodu?

Z każdym dniem zwiększa się liczba pojazdów posiadających dedykowany nadajnik GPS do samochodu do śledzenia online. Wynika to z faktu, że rozwiązanie to znacznie ogranicza wydatki oraz umożliwia lepszą koordynację działań przedsiębiorstw, nie tylko tych związanych stricte z transportem. Analityczna firma Berg Insight prognozuje, że w 2021 roku liczba zainstalowanych systemów GPS do samochodu wyniesie ponad 14 milionów. To funkcjonalne usprawnienie zasłużenie zdobywa coraz większą popularność i uznanie.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 317zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Jakie dane zobaczę po zamontowaniu lokalizatora online GPS w samochodzie?

Podstawowy lokalizator online gps umożliwi Ci na podgląd aktualnej pozycji, prędkości GPS, pokonanej trasy czy status stacyjki. Zobaczysz też pokonany dystans i czas jazdy.

Jakie dane z CAN mogę dodatkowo zobaczyć z lokalizatora z CAN?

Poza podstawowymi danymi dodatkowo będziesz mieć poziom paliwa, zużycie paliwa, obroty silnika, prędkość CAN, przebieg pojazdu i temperaturę silnika.

Czy dostępne są lokalizatory GPS przenośne?

Tak. Do dyspozycji masz także lokalizator GPS pod gniazdo OBD lub lokalizator GPS pod gniazdo zapalniczki.

Czy mogę monitorować online swoje pojazdy poza granicami Polski?

Tak. Dodatkowo do abonamentu PL możesz dokupić abonament UE a także istnieje możliwość dokupienia abonamentu EUROPA.

Kto powinien zdecydować się na lokalizator online GPS do auta?

Nadajnik online GPS do samochodu to rozwiązanie cenione zarówno przez osoby prywatne, jak i największe firmy transportowe. Wykorzystują one lokalizatory zainstalowane w maszynach, tworząc spore, ale idealnie skoordynowane grupy. Natomiast jeśli nie potrzebujesz operować dużą flotą pojazdów, a pragniesz tylko perfekcyjnie zarządzać swoim autem, powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem systemu GPS do samochodu. Rozwiązanie to znacznie zwiększy Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. 

OFERTA – lokalizator GPS

Urządzenie GPS

Urządzenie GPS
Podstawowy lokalizator GPS
pozycja GPS, prędkość GPS, pokonany dystans, wł/wył stacyjka
349.00 zł netto

Urządzenie GPS + CAN
Lokalizator GPS z CAN
pozycja GPS, prędkość CAN, poziom paliwa, zużycie paliwa, obroty silnika, przebieg, pokonany dystans, wł/wył stacyjka
599.00 zł netto

Urządzenie GPS OBD
Lokalizator GPS OBD
pozycja GPS, prędkość, pokonany dystans
399.00 zł netto

Urządzenie GPS zapalniczka
Lokalizator GPS zapalniczka
pozycja GPS, prędkość, pokonany dystans
399.00 zł netto

Abonament podstawowy

12 miesięcy
180 zł netto
(15 zł netto/miesiąc)

6 miesięcy
90 zł netto
(15 zł netto/miesiąc)

1 miesiąc
15zł netto/miesiąc

Abonament UE

1 miesiąc
5 zł* netto/miesiąc
*dodatkowo do podstawowego abonamentu

Formularz

Korzyści, jakie daje lokalizator online GPS do auta

Przede wszystkim wspomniane już wcześniej bezpieczeństwo. Dzięki wprowadzeniu GPS do samochodu nie będziesz musiał martwić się czy Twój transport jest już w trasie. Dostaniesz możliwość kontrolowania w któym aktualnie miejscu znajduję się Twój pojazd i towar.

Będziesz także w pełni świadomy, kiedy i gdzie są Twoi pracownicy, jeśli zdecydujesz się na zastosowanie tego rozwiązania w swojej firmie. Łatwiejsza koordynacja działań to większa skuteczność, za czym idzie także zwiększona opłacalność. Po zainstalowaniu urządzenia będziesz także mógł przeglądać wykresy oraz trasy, jakimi będą poruszać się Twoje pojazdy. Umożliwi to znaczną optymalizację systemu, w którego granicach operuje Twoje przedsiębiorstwo.

Podgląd do prędkości aut pozwala również na jak największą koordynację działań podejmowanych przez Twoich pracowników. Lokalizator online samochodu połączony z witryną internetową to również wygoda i pełna satysfakcja z użytkowania. Przeglądu interesujących w danym momencie parametrów możesz wówczas dokonać za pomocą Twojego smartfona.

Jeśli posiadasz wersję nadajnika z CAN, możliwa będzie też kontrola obrotów silnika, jak i poziomu paliwa, co przekłada się na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji pojazdu. Dodatkową zaletą jest możliwość zdalnego odczytania przebiegu auta lub określenie, czy stacyjka jest włączona, czy wyłączona.

Renault

Fiat

Nissan

Skoda

Toyota

Citroen

…a także wiele wiele innych modeli! Zamontujesz bez problemu!

Jak wygląda lokalizator online samochodu?

Te oferowane przez nas niepozorne urządzenia są dedykowane dla wszystkich modeli marki Renault, Fiat, Toyota, Citroen, Nissan czy Skoda, a także wielu innych. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno wyselekcjonowane rozwiązania GPS do samochodu z CAN, jak i rozwiązania pod zapalniczkę, które sprawdzą się perfekcyjnie, jeśli będziesz chciał przenosić je z pojazdu do pojazdu. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest jak najmniejsza ingerencja w konstrukcję auta, co przyczynia się do zminimalizowania uszkodzeń mogących powstać podczas jego niepoprawnej instalacji. Oferujemy także urządzenia z akumulatorem, dzięki czemu śledzenie pojazdu stanie się jak najbardziej możliwe i ergonomiczne. Te niepozorne urządzenia spisują się perfekcyjnie jako GPS do samochodu, kontenerów, naczep bądź przyczep. 

Możliwości
Zobacz jakie funkcje i możliwości posiada system. więcej»
Panel logowania
Indywidualne konto dostępu do systemu GPS.
Abonament
Sprawdź dostępne abonamenty systemu GPS.
Raporty
Wybierz raport z listy dostępnych raportów.
Montaż urządzenia
Sprawdź jak niewiele trzeba by zamontować urządzenie. więcej»
Śledzenie pojazdu
Pozycja pojazdu pokazana na mapie.

Jak działa nadajnik GPS do samochodu?

Dzięki stałej łączności z satelitami okrążającymi naszą planetę lokalizator pojazdu jest w stanie precyzyjnie określić pozycję auta. Wykorzystanie pomiaru czasu, w jakim sygnał dociera do satelity na orbicie ziemskiej to zasadnicza podstawa funkcjonowania tego systemu. Żeby uniknąć zakłóceń powodowanych przez otoczenie, lokalizator GPS do samochodu wyposażony jest też w zaawansowane moduły GSM, wykorzystujące sygnał radiowy nadawany ze stacji bazowych. Ich położenie jest stale określone, co znacznie ułatwia urządzeniom osiągnięcie jak największej precyzji. Dodatkowo niezwykle praktyczną rzeczą, którą wykorzystuje lokalizator online GPS do auta, jest jego bezpośrednie połączenie z dedykowaną witryną internetową. Po wykupieniu odpowiedniego abonamentu możesz sprawnie i bez przeszkód zalogować się na swoje konto, za pomocą którego będziesz na bieżąco z pozycją swojego pojazdu lub zagospodarowanych przez siebie maszyn.

Na co zwracać uwagę przy wyborze nadajnika GPS do śledzenia online samochodu? 

Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu cen oraz funkcjonalności lokalizatorów każdy użytkownik znajdzie urządzenie w pełni odpowiadające stawianym mu oczekiwaniom. Producenci starają się ciągle sprostać wyzwaniom narzuconym przez konsumentów, wprowadzając na rynek ogromną ilość modeli nadajników GPS. Krótko mówiąc, jest z czego wybierać. Przy zakupie danego urządzenia, warto patrzeć na odstępy czasowe otrzymywania informacji o położeniu. Zasadniczo im częściej, tym lepiej. Najbardziej zaawansowane modele pracują w naprawdę krótkich interwałach, z kolei te operujące na dłuższych wartościach z reguły pozwalają na znaczne wydłużenie czasu działania urządzenia. Praktyczną rzeczą jest też możliwość podłączenia nadajnika GPS prosto do akumulatora samochodu, co pozwala na praktycznie nieograniczony czas działania modyfikacji. Dodatkowym atutem cechującym niektóre modele jest też odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Kolejną istotną kwestią jest oprogramowanie oraz przejrzystość aplikacji, za pomocą której skorzystasz z lokalizatora GPS zainstalowanego w aucie. Atutem niektórych z oferowanych modeli jest wykorzystanie nie tylko systemu GPRS, ale i innych pasm radiowych. Umożliwia to utrzymanie ciągłej kontroli nad położeniem lokalizatora, na przykład dzięki zastosowaniu komend SMS.

Jak zainstalować lokalizator GPS do samochodu?

Żeby poprawnie założyć urządzenie, wymagane są głównie podstawowe zdolności manualne oraz dołączona do każdego produktu z naszego asortymentu instrukcja. Niektóre oferowane przez nas modele wyposażone są w specjalne magnesy neodymowe, umożliwiające silne związanie z metalową karoserią auta. Istnieje wiele miejsc, w których można zainstalować lokalizator GPS do samochodu. Dzięki wszechstronności tej modyfikacji każda pozycja ma swoje mocne strony. Znaczna część użytkowników opowiada się za umiejscowieniem urządzenia na podszybiu, która to lokalizacja umożliwia łatwe podłączenie systemu GPS do samochodu. Często spotykane są też opinie, że idealną pozycją jest schowek po stronie pasażera. Zaletą tego rozwiązania jest fakt małej ingerencji w zagospodarowanie przestrzeni w pojeździe. Warta podkreślenia jest też sprawa umiejscowienia systemu GPS do samochodu w szczelnie zamkniętych elementach karoserii. Jest to nie wskazane, ponieważ urządzenia te bazują na radiowych sygnałach GSM, które to nie mogą pokonać nieprzepuszczalnej metalowej konstrukcji. Niepoprawne zainstalowanie aparatury spowoduje znaczne obniżenie precyzji oraz dokładności ustalania położenia, a także innych danych dodatkowych. Należy pamiętać o jeszcze jednym, lecz wyjątkowo ważnym fakcie. Niestety dość często lokalizator GPS do auta nie jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i środowiskowe, takie jak deszcz, kurz, czy inne zabrudzenia. Żeby uniknąć potencjalnych uszkodzeń urządzenia, polecane jest w takich sytuacjach zapewnienie nadajnikowi dodatkowej i przepuszczalnej dla sygnałów GSM osłony.

Ile kosztuje nadajnik GPS do samochodu

Podstawowe urządzenie można nabyć już za kwotę kilkuset złotych. Należy jednak pamiętać, że żeby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez ten wariant, trzeba opłacić również abonament za jeden, sześć lub dwanaście miesięcy, w cenie odpowiednio 29 złotych, 156 złotych i 276 złotych(netto). Polecany jest również nadajnik GPS do samochodu zintegrowany z CAN, co znacznie zwiększa możliwości i funkcje oferowane przez to urządzenie. Koszt tego systemu oscyluje w granicach sześciuset złotych(netto), pamiętając jeszcze także o opłaceniu koniecznego abonamentu. 

Czy warto zdecydować się na lokalizator GPS do monitorowania online auta?

Rosnąca popularność tych urządzeń do monitorowania online auta, szeroka gama rozmaitych wariantów, wszechstronne i proste w obsłudze użytkowanie to tylko niektóre z aspektów, które mogą pomóc w odpowiedzi na to pytanie.