Abonament GPS

Najważniejszy jest abonament GPS. Bez niego nie będziesz miał dostępu do panelu i do podglądu swoich pojazdów. Trzeba mieć na uwadze że sam lokalizator GPS nie wystarczy bo przecież te dane gdzieś trzeba wysyłać? Do tego potrzebna jest karta telemetryczna a także odpowiednio skonfigurowany serwer www.

Abonament gps

Ile kosztuje abonament gps?

Wszystkie przesyłane przez lokalizator gps informacje są zapisywane w bazie danych. Dziennie tych „punktów” czyli danych o lokalizacji, wygenerowanych przez urządzenie może być nawet 2 500 czy 3000! Łącznie w całym miesiącu liczba dla jednego lokalizatora może sięgać też 80 000 punktom. Dane przechowywane są do pewnego momentu – najczęściej jest to od 1 do 3 miesięcy wstecz. Do wyboru masz różne okresy abonamentowe. W zależności od długości różnią się ceną. Im dłuższy okres zdecydujesz się opłacić tym niższa cena. Dlatego też warto wybrać opcję abonamentu na 12 miesięcy.

Decydując się na zakup pamiętaj, że na całość składa się kilka rzeczy. Razem z opłaconym abonamentem masz też stały dostęp do panelu użytkownika. Pozwala Ci to na korzystanie ze wszystkich funkcji panelu takich jak udostępnianie czy też generowanie raportów.

Zakup urządzenia GPS
Montaż urządzenia GPS
Opłacenie abonamentu
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-ąc

325.00 zł

netto

(399.75 zł brutto)

Image is not available
Slider

Zniżki na abonament gps

Opłacając regularnie abonament monitoring gps możesz liczyć na zniżkę na kolejne okresy wynoszącą od 5% do 20%! Każdy klient może taki rabat otrzymać. Im dłużej pozostajesz klientem driveoo tym większe rabaty możesz uzyskać.

Urządzenia w większości przypadków są bezawaryjne więc będą służyć swoim klientom przez bardzo długi okres. Operatorzy mają dostęp do urządzeń zdalny przez komendy SMS bądź aplikacje na komputerze. Jest także możliwość zdalnej aktualizacji urządzenia gps.

Własny lokalizator GPS

Być może posiadasz już własny lokalizator GPS? Możesz także podłączyć go do systemu driveoo! Twój lokalizator może zostać dołączony do systemu jeśli tylko wymienisz w nim kartę sim która zostanie do Ciebie przesłana. Dalej pozostaje ustawienie urządzenia pod serwer driveoo a także aktualizacja jeśli wymaga tego urządzenie. Później pozostanie do opłacenia abonament na monitoring gps.

Masz pytanie?