Monitoring GPS Łódź

Profesjonalny system monitoring gps online Łódź oferuje CI możliwość lokalizowania online Twoich pojazdów na mapie przez internet. Dzięki zamontowanym urządzeniom w pojazdach masz cały czas informację w którym miejscu znajdują się pojazdy a także czasu są w ruchu.

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
317.00 PLN netto
387.00 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!

Dzięki zamontowanemu lokalizatorowi gps będziesz miał możliwość kontroli trasy Twoich samochodów a również informację o czasie jazdy. Urządzenia podłączone do zasilania wysyłają dane na serwer i są dostępne online 24/7.

Monitoring gps łódź

Monitoring pokonanej trasy przez monitoring gps Łódź

Dzięki zastosowaniu małego urządzenia jakim jest lokalizator gps samochodu możesz mieć stały podgląd na pozycję Twoich pojazdów. Podczas przejazdu samochodu urządzenie przesyła dane o swoim położeniu na serwer www. Masz dostęp do tych danych logując się na swoje indywidualne konto w serwisie driveoo przez przeglądarkę a również telefon.

Montując urządzenia GPS we wszystkich swoich pojazdach będziesz miał wgląd w pozycję Twoich wszystkich samochodów czy też ciężarówek. Możesz wyświetlić ich pozycję jednocześnie na mapie grupy. Monitoring gps Łódź daję możliwość podglądania ich aktualnego położenia i trasy jakie pokonują. Podstawowe elementy każdego z urządzeń to aktualne położenie na mapie, czas jazdy lub prędkość gps a także status stacyjki pojazdu.

Pokonana trasa
Widzisz na mapie trasę jaką pokonał pojazd w danym okresie. Trasa prezentowana jest na mapie w formie niebieskiej lini.
Zasilanie
Na bieżąco będziesz widział jakie obecnie jest zasilanie na urządzeniu i czy nie zostało odłączone.
Czas jazdy
W podsumowaniu zobaczysz ile czasu zajęło pojazdowi pokonanie określonego dystansu w danym okresie czasu.
Dostęp online
Zalogujesz się do systemu o każdej porze za pomocą przeglądarki lub telefonu z dostępem do internetu.
Pokonany dystans
Dostaniesz podsumowanie kilometrów pokonanych podczas danej trasy w danym okresie czasu.
Montaż
Możesz zamontować samodzielnie, we własnym zakresie lub w dowolnym warsztacie samochodowym.

Monitoring czasu jazdy

Każdy zamontowany lokalizator GPS przesyła dane na serwer. Dzięki tym informacją wiesz ile czasu Twój pojazd porusza się i ile zajmuję mu czasu pokonanie danej Trasy. Otrzymasz dostęp do codziennych statystyk czasu jazdy a także pokonanych kilometrów. To ważne by mieć stałą kontrolę nad pozycją a też i czasem jazdy pojazdu.

System gps pozwala na monitorowanie jednocześnie wszystkich Twoich pojazdów. Niezależnie czy będzie to 1 pojazdy czy 10 pojazdów. Cały czas będziesz otrzymywać informację na swój panel użytkownika. Serwer dostępny jest online przez całą dobę więc możesz logować się kiedy tylko zechcesz. Przesyłane informację są zapisywane do bazy danych więc masz dostęp do nich przez dłuższy czas. Jak każdy system GPS masz także dostęp do raportów. Do wyboru jest ich kilkanaście więc na pewno znajdziesz odpowiedni raport dla siebie.

Podstawowy
GPS podstawowy – najczęściej wybierany – zamontujesz w każdym samochodzie i będziesz miał wszystkie podstawowe informacje o trasie, pokonanym dystansie, prędkości i czasie jazdy.
Z can
GPS z podłączeniem do can poza podstawowymi danymi przesyła także informacje o poziomie paliwa, zużyciu paliwa, obrotach silnika, liczniku km, prędkości i temperaturze silnika.
Bezmontażowe
GPS na baterie nie wymagają żadnego dodatkowego montażu i zapewniają podstawowe dane. Trzeba pamiętać by je co jakiś czas naładować. Zakres pracy od kilku godzin do 1 roku.
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl