Monitoring GPS Łódź

Profesjonalny system monitoring gps Łódź oferuje CI możliwość lokalizowania online Twoich pojazdów na mapie przez internet. Dzięki zamontowanym urządzeniom w pojazdach masz cały czas informację w którym miejscu znajdują się pojazdy a także czasu są w ruchu.

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
325.00 PLN netto
399.75 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!

Dzięki zamontowanemu lokalizatorowi gps będziesz miał możliwość kontroli trasy Twoich samochodów a również informację o czasie jazdy. Urządzenia podłączone do zasilania wysyłają dane na serwer i są dostępne online 24/7.

Monitoring gps łódź

Monitoring pokonanej trasy przez monitoring gps Łódź

Dzięki zastosowaniu małego urządzenia jakim jest lokalizator gps samochodu możesz mieć stały podgląd na pozycję Twoich pojazdów. Podczas przejazdu samochodu urządzenie przesyła dane o swoim położeniu na serwer www. Masz dostęp do tych danych logując się na swoje indywidualne konto w serwisie driveoo przez przeglądarkę a również telefon.

Montując urządzenia GPS we wszystkich swoich pojazdach będziesz miał wgląd w pozycję Twoich wszystkich samochodów czy też ciężarówek. Możesz wyświetlić ich pozycję jednocześnie na mapie grupy. Monitoring gps Łódź daję możliwość podglądania ich aktualnego położenia i trasy jakie pokonują. Podstawowe elementy każdego z urządzeń to aktualne położenie na mapie, czas jazdy lub prędkość gps a także status stacyjki pojazdu.

Monitoring czasu jazdy

Każdy zamontowany lokalizator GPS przesyła dane na serwer. Dzięki tym informacją wiesz ile czasu Twój pojazd porusza się i ile zajmuję mu czasu pokonanie danej Trasy. Otrzymasz dostęp do codziennych statystyk czasu jazdy a także pokonanych kilometrów. To ważne by mieć stałą kontrolę nad pozycją a też i czasem jazdy pojazdu.

System gps pozwala na monitorowanie jednocześnie wszystkich Twoich pojazdów. Niezależnie czy będzie to 1 pojazdy czy 10 pojazdów. Cały czas będziesz otrzymywać informację na swój panel użytkownika. Serwer dostępny jest online przez całą dobę więc możesz logować się kiedy tylko zechcesz. Przesyłane informację są zapisywane do bazy danych więc masz dostęp do nich przez dłuższy czas. Jak każdy system GPS masz także dostęp do raportów. Do wyboru jest ich kilkanaście więc na pewno znajdziesz odpowiedni raport dla siebie.

GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Poznań

Gdańsk

Szczecin

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Białystok

Wrocław

Kraków

Lublin

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Slider
Masz pytanie?