Monitoring GPS Białystok

Szukając rozwiązania na lokalizacje pojazdów firmowych może zainteresować Cie Monitoring GPS Białystok w samochodach lub ciężarówkach. Obserwuj na mapie pozycje Twoich pojazdów.

Monitoring gps białystok pojazdów

System lokalizatora GPS zamontowanego w samochodzie pozwoli Ci na skuteczną kontrole nad flotą pojazdów. Takie rozwiązanie daje wiele różnych możliwości. Już samo zainstalowanie podstawowego lokalizatora gps będzie informowało Cie o pozycji Twojego pojazdu a także o prędkości czy kierunku jazdy. Dodatkowo otrzymasz też takie informacje jak status stacyjki i aktualne napięcie na urządzeniu.

Monitoring gps floty pojazdów

Każda mała czy duża firma niezależnie czy jest z Białegostoku czy Warszawy powinna zainteresować się rozwiązaniem jakim jest monitoring gps. Korzyści z takiego systemu są ogromne. Oczywiście wszystko też zależy od samej firmy i aplikacji jaką oferują.

Firmy oferujące lokalizatory gps posiadają własne rozwiązania systemowe i aplikacje na komputer czy telefon. Wszystkie jednak oferują to co jest najistotniejsze czyli pozycje i trasę pojazdu na mapie.

GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 15zł/m-c

349.00 zł

netto

(427zł brutto)

Image is not available

Systemy lokalizatora gps w pojazdach firmowych umożliwiają Ci stałą kontrole nad pojazdem. Dzięki temu rozwiązaniu możesz nie tylko śledzić pozycję pojazdu na mapie ale także udostępniać pozycję pojazdu swoim klientom.

Systemy umożliwiają Ci też inne elementy poza podglądem pojazdu na mapie. Możesz dowolnie nadawać nazwy czy ikony pojazdom. Generować raporty i wykresy. Sprawdzać trasy pokonane w innych dniach. Dodawać i przypisywać kierowców do pojazdów.

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl