Monitorowanie floty

Monitorowanie floty pojazdów przez internet! Śledź flotę dzięki lokalizatorowi gps który przesyła dane przez internet.

monitorowanie floty

Lokalizator gps do monitorowania floty online

Lokalizator GPS do monitorowania floty online jest bardzo prostym i przydatnym urządzeniem które pozwoli Ci na szybką kontrole nad pojazdami firmowymi. Dzięki temu urządzeniu zamontowanemu w samochodzie na bieżąco widzisz jego pozycje na mapie przez internet.

Lokalizator gps to małe urządzenie podłączane pod zasilanie auta i chowane pod kokpitem wewnątrz pojazdu. Dane jakie przesyłane są przez nadajnik gps trafiają na serwer a następnie są odczytywane przez użytkownika logującego się na swój panel administracyjny.

Śledzenia floty pojazdów

Śledzenie floty pojazdów odbywa się poprzez specjalną aplikacje dostępną przez przeglądarkę internetową na komputerze lub telefonie. Każdy klient posiada własne dane do zalogowania się do aplikacji. W aplikacji monitorowania pojazdu możesz posiadać dowolną ilość pojazdów z zamontowanym lokalizatorem gps.

Aplikacja do śledzenia floty pojazdów posiada wiele funkcji lecz podstawową jest oczywiście wyświetlanie pozycji pojazdu na mapie. Możesz dowolnie przeglądać trasy jakimi obecnie się porusza pojazd a także przeglądać historyczne trasy. Do dyspozycji w aplikacji monitorowania samochodu masz także raporty, statystyki i podstawowe powiadomienia.

System monitorowania floty

Proste system do monitorowania floty pojazdów jest łatwo dostępny i prosty w obsłudze. Możesz do systemu podłączyć dowolną ilość pojazdów różnego typu: samochody osobowe, pojazdy ciężarowe, dostawcze, budowlane i inne. Pamiętaj że system monitorowania to nie narządzenie antykradzieżowe, tylko Ty masz dostęp i tylko Ty to nadzorujesz.