Lokalizatory GPS OBD

Jak działa lokalizator GPS OBD?

Kontrola własnej floty pojazdów to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed posiadaczami kilku samochodów. Lokalizator GPS na OBD montowany wewnątrz aut pozwoli na sprawdzenie, w którym miejscu znajduje się każde z nich. Urządzenie nie tylko pokaże na mapie aktualną pozycję każdego pojazdu z floty. Może także wskazać przebytą trasę, zasięg pojazdu na pozostałym paliwie i wiele innych parametrów. Urządzenie montowane w samochodach ma na celu nie tylko kontrolę kierowców, ale także zapewnienie im bezpieczeństwa.

lokalizator gps pod obd

Kogo powinien zainteresować lokalizator GPS na OBD?

Lokalizator GPS OBD to urządzenie, które szczególnie powinno zainteresować posiadaczy firm transportowych. Zamontowane w każdym samochodzie pozwala sprawnie zarządzać logistyką firmy. To także znakomite rozwiązanie w przypadku wypożyczalni samochodów, korporacji taksówkowych, czy firm oddających samochody do użytku pracowników. 

Bez montażu
Urządzenia bez montażu to rodzaj urządzeń działających na własnym akumulatorze, pod OBD lub gniazdo zapalniczki.
GPS osobisty
Małe urządzenie z wbudowanym akumulatorem, pozwala na działanie przez kilka godzin a następnie trzeba ponownie naładować.
GPS OBD
GPS pod gniazdo OBD to urządzenie które wystarczy wpiąć w gniazdo by odrazu zaczęło przesyłać dane na serwer.
GPS 300
Lokalizator GPS na własnym zasilaniu pozwalającym na prace do kilkudziesięciu godzin. Ładowanie za pomocą gniazda USB.
GPS Zapalniczka
Urządzenie pod gniazdo zapalniczki to kolejny GPS który wystarczy wpiąć w to gniazdo by działał. Można go dowolnie przenosić na inny pojazd.
GPS 500
Duży lokalizator w własnymi bateriami. Pozwala działać przez rok wysyłając punkt co 6 godziny. Po rozładowaniu trzeba wymienić baterie.

Jak zamontować urządzenie?

Każdy lokalizator GPS na OBD dostępny w naszej ofercie to urządzenie gotowe do pracy. Nie musisz znać się na elektronice, ponieważ wystarczy wsunąć go do gniazda OBDII w samochodzie. Lokalizator GPS OBD zazwyczaj znajdzie się pod kierownicą w takim miejscu, że nie będzie przeszkadzał w czasie prowadzenia pojazdu. Przy każdej próbie wyjęcia urządzenia, właściciel otrzyma wiadomość, co ma uchronić przed oszustwem. Żeby móc obserwować lokalizację samochodu, jego prędkość i pokonany dystans, wystarczy opłacić abonament na określony czas. Wówczas wszystkimi sprawami technicznymi zajmą się specjaliści z Driveoo.