Monitoring gps Gdańsk

Działający online system monitoring gps online Gdańsk zapewni Ci kontrole nad lokalizacją Twoich samochodów. Będziesz znał dokładną pozycję na mapie a także dostaniesz informację o pokonanym dystansie.

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
317.00 PLN netto
387.00 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!

Mapa grupy pojazdów pozwoli Ci na przegląd pozycji wszystkich Twoich pojazdów. Każdemu z pojazdów możesz nadać nazwę a także indywidualną ikonę samochodu.

Swoboda zarządzania samochodami oraz stały nadzór nad pokonywanymi przez nie trasami to zaleta monitoringu gps.

Monitoring GPS Gdańsk

Lokalizacja pojazdu czyli monitoring gps Gdańsk

To bardzo proste narzędzie do monitorowania aktualnej pozycji Twojego pojazdu. Pozwala Ci śledzić jego położenie, pokonany dystans a także czas jazdy. Instalując lokalizator GPS w samochodzie i opłacając abonament dostajesz dostęp do konta przez internet. Korzystając z danych do logowania logujesz się do systemu gdzie możesz przeglądać dane o swoich pojazdach. Jeśli chcesz możesz dowolnie edytować nazwy swoich pojazdów. Możesz także przypisywać kierowcę do danego samochodu.

Mapa widoczna zaraz po zalogowaniu się do systemu pokazuję ostatnią pozycję danego samochodu. Gdy chcesz zmienić widok trasy wystarczy skorzystać z kalendarza by wczytać inny zakres dat. System pozwala na wiele różnych opcji zastosowań takich jak raporty czy kalendarz. Możesz dowolnie zarządzać pojazdami a w razie problemów skorzystaj z zakładki FAQ.

GPS z CAN
Umożliwia odczyt dodatkowych danych z CAN pojazdu. W zależności od modelu i rocznika samochodu niektóre dane mogą być niedostępne.
Poziom paliwa
Posiadając GPS z CAN możesz sprawdzać jaki jest poziom paliwa w danym momencie gdy stacyjka jest uruchomiona.
Zużycie paliwa
Dodatkowo z CAN otrzymasz informacje o zużyciu paliwa w danym okresie wraz z wyliczonym średnim spalaniem.
Temperatura silnika
Razem z innymi danymi z CAN otrzymać możesz informacje o temperaturze silnika. Wszytko zależy od modelu pojazdu.
Przebieg pojazdu
Otrzymasz informacje o aktualnym stanie licznika kilometrów w pojeździe dzięki GPS z CAN a także o pokonanym dystansie.
Obroty silnika
Dane z CAN przesyłane przez urządzenie to także informacja o obrotach silnika i prędkości. Wyświetlisz je na wykresie.
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow

Monitorowanie temperatury przez lokalizator gps

Lokalizator GPS może dodatkowo kontrolować temperaturę. Możesz podłączyć do 4 czujników temperatury. Jest to dodatkowo płatna opcja. Przy zamontowanych czujnikach będziesz wraz danymi o lokalizacji otrzymywał aktualną temperaturę z tych czujników. Oczywiście możesz generować wykresy temperatur korzystając z zakładki raporty.

Zamontowany lokalizator GPS w samochodzie daję Ci dużą wygodę w zarządzaniu czasem i trasami. System dostępny jest całą dobę przez internet. Można logować się przez przeglądarkę na komputerze a także telefonie. Do systemu można podłączyć dowolną liczbę pojazdów. Idealne zastosowanie do samochodów osobowych, pojazdów dostawczych, przyczep, kontenerów a także monitorowania osób. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat systemu skorzystaj z formularza poniżej. Jeśli posiadasz własne lokalizatory a chciałbyś zmienić firmę Cię obsługującą to także skorzystaj z formularza. Opisz ile posiadasz lokalizatorów i jakiej marki są.

Bez montażu
Urządzenia bez montażu to rodzaj urządzeń działających na własnym akumulatorze, pod OBD lub gniazdo zapalniczki.
GPS osobisty
Małe urządzenie z wbudowanym akumulatorem, pozwala na działanie przez kilka godzin a następnie trzeba ponownie naładować.
GPS OBD
GPS pod gniazdo OBD to urządzenie które wystarczy wpiąć w gniazdo by odrazu zaczęło przesyłać dane na serwer.
GPS 300
Lokalizator GPS na własnym zasilaniu pozwalającym na prace do kilkudziesięciu godzin. Ładowanie za pomocą gniazda USB.
GPS Zapalniczka
Urządzenie pod gniazdo zapalniczki to kolejny GPS który wystarczy wpiąć w to gniazdo by działał. Można go dowolnie przenosić na inny pojazd.
GPS 500
Duży lokalizator w własnymi bateriami. Pozwala działać przez rok wysyłając punkt co 6 godziny. Po rozładowaniu trzeba wymienić baterie.
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl