Tani monitoring gps pojazdów

Poszukujesz taniego monitoringu gps Twoich samochodów?

Sprawdź jaki lokalizator gps kupić, jaki abonament wybrać i jak możesz urządzenia zamontować w samochodach.

Monitoring gps | Jak to działa? | Lokalizator GPS

System monitoringu gps w samochodzie

Tani monitoring gps to często poszukiwany zestaw na któy składa się: urządzenie lokalizator gps. abonament na wybrany okres i panel użytkonika za pomocą któego możesz przeglądać dane przesłane przez urządzenia zamontowane w samochodach.

Wlaśnie lokalizator gps podstawowy to najczęściej wybierane urządzenie GPS. Jego małe wymiary i prosty montaż sprawiają że jest chętnie kupowany przez użytkoników. Podstawowe jego cechy to lokalizacja gps, prędkość gps, pokonany dystans, wł/wył stacyjka.

Urządzenie posiada też małą baterię która pozwala na dodatkowe działanie bez zasilania do 2 godzin.
Abonament monitoringu gps

Musisz pamiętać że samo urządzenie nie wystarczy. Trzeba posiadać opłacony abonament który umożwilia przesyłanie danych i podgląd ich przez Twój panel użytkownika w przeglądarce www.

Abonament urządzenia GPS

Dzięki opłaconej usłudze monitoringu gps będziesz miałswobodny dostęp do przesłanych danych. Będziesz mógł zalogować siędo systemu poprzez przeglądarkę internetową. System jest dostępny 24/7 w każdym urządzeniu z dostępem do internetu.
Montaż monitoringu gps

Bardzo prosty montaż z którym możesz poradzić sobie samemu. Nie wymagany jest montaż przez warsztat lecz możesz skorzystać z ich usług jeśli nie jesteś w stanie zamontować sam.

Abonament urządzenia GPS

Wraz z zakupionym urządzeniem otrzymasz krótką informację na jego temat wraz z informacją o montażu. Otrzymasz takżę dane do logowania do systemu monitoringu gps.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skorzystaj z formularza kontaktowego

www.driveoo.pl