Monitoring gps pojazdów cennik

Sprawdź monitoring gps pojazd i cennik za poszczególne elementy systemu. Zobacz ile kosztuje lokalizator gps a ile kosztuje abonament gps. Porównaj które urządzenie gps jest dla Ciebie najlepsze.

monitoring gps pojazdów

Porównanie lokalizatorów gps

Do wyboru jest kilka różnych rodzajów lokalizatorów gps. Lokalizator gps podstawowy to najczęściej spotykane urządzenie które w zdecydowanej większości wystarcza każdemu. Oferuje podstawowe informacje takie jak: pozycja pojazdu na mapie, pokonany dystans czy czas jazdy. Takie urządzenia są też proste w montażu i mają niewielkie wymiary. Oferowane urządzenia mają albo wbudowane anteny GPS i GSM lub posiadają taki anteny na kablu(zewnętrzne). Najczęściej zamontowane są pod kokpitem i elementami plastikowymi pojazdu.

Innym typem urządzeń gps są lokalizatory gps can. Są to urządzenia które poza standardowym montażem podłącza się pod komputer samochodu. Umożliwia to odczyt dodatkowych danych takich jak: poziom paliwa, zużycie paliwa, licznik kilometrów czy obroty silnika. W zależności od modelu pojazdu pewne dane mogą być niedostępne.

Ostatnim typem lokalizatorów gps są urządzenia bez montażowe. Urządzenie takie może być pod gniazdo OBD, gniazdo zapalniczki lub zasilanie z własnej baterii. Zaletą takich urządzeń jest prostota ich montażu.

Abonament na lokalizator gps

Ab urządzenie przesyłało dane na serwer musi posiadać opłacony abonament. Na abonament składają się: przesył danych przez internet, utrzymanie serwera a także dostęp do panelu użytkownika. Różne firmy różnie podchodzą do kwoty abonamentu. Jednak gdy dana firma ma własne, autorskie rozwiązanie będzie chciała za dostęp do niego większej kwoty. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ użytkownik zyskuje pewność że aplikacja będzie dalej rozwijana i nie zniknie nagle z internetu a tak może być w przypadku chińskich serwerów.

Warto przejrzeć dokładnie co oferuje dany system monitoringu gps przed zakupem. Sprawdzenie czy dany system posiada wszystko czego oczekujemy może oszczędzić nam pracy. Co powinien posiadać taki system gps? Mapa z trasą pojazdu, mapa grupy pojazdów, raporty i wykresy, dostęp do danych historycznych.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl