Monitoring gps Kraków

System online monitoring gps online Kraków zapewnia stały dostęp lokalizacji gps Twoich pojazdów na mapie. Możesz logować się i kontrolować pokonaną trasę online 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
317.00 PLN netto
387.00 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!

Jeśli chcesz mieć możliwość kontrolowania Trasy jakimi poruszają się Twoi kierowcy już dziś zakup monitoring gps dla swoich pojazdów! Możesz przeglądać na mapie pozycję pojazdu, sprawdzać czas jazdy i pokonany dystans.

monitoring gps kraków

Lokalizacja pojazdu a monitoring gps Kraków

To bardzo ważne żebyś znał jaka jest aktualna lokalizacja Twojego pojazdu. Monitoring gps umożliwia Ci śledzenie wszystkich Twoich samochodów posiadających lokalizator jednocześnie. Możesz kontrolować trasę a także informować klienta o jego dostawie. System pozwala Ci na udostępnianie trasy innym klientom. Możesz też skorzystać z API systemu i podłączyć się do giełd transportowych. Posiadając zamontowany lokalizator gps wiesz w jakim miejscu znajdują się Twoje samochody i możesz łatwo nimi zarządzać. Skończ z ciągłym dzwonieniem do kierowców i pytaniem się o miejsce gdzie się znajdują!

Trasa na mapie
Trasa pojazdu zostanie naniesiona na mapę interaktywną. Będziesz mógł dowolnie przybliżać i oddalać widok mapy.
Kalendarz
Korzystaj dowolnie z kalendarza by wybierać zdarzenia których szukasz i by generować dane z wybranego okresu.
Wykresy
Możesz dowolnie generować wykresy odnośnie danych Twoich pojazdów jak na przykład: prędkość, pokonany dystans.
Pomoc
Do dostępu jest dział FAQ w którym znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat obsługi systemu GPS.
Raporty
Do wyboru kilkanaście typów raportów do generowania i zapisywania w formacie: pdf, csv czy html.
Grupa
Większą liczbę pojazdów możesz wyświetlić na mapie grupy gdzie zobaczysz ich ostatnią pozycję i status.

Monitoring pojazdu dla firm

Monitoring gps to proste i tanie rozwiązanie usprawniające działanie Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz pilnej informacji o którymś z pojazdów to wystarczy że zalogujesz się na swój panel GPS. Wystarczy zamontować lokalizator gps podstawowy by mieć pojazd pod kontrolą. Takie małe urządzenie będzie przesyłało wszystkie niezbędne informację o położeniu Twojego samochodu. Jeśli chcesz więcej informacji to zastanów sięnad montażem urządzenia z CAN. Dodatkowo pozwoli Ci to na dostęp do zużycia paliwa, obrotów silnika a także przebiegu. Niezależnie od wybranego lokalizatora gps kwota za abonament miesięczny jest taka sama. Razem z urządzeniem otrzymasz też prostą instrukcję na temat lokalizatora odnośnie montażu. A sam montaż możesz załatwić samodzielnie lub skorzystać z polecanego serwisu.

Podstawowy
GPS podstawowy – najczęściej wybierany – zamontujesz w każdym samochodzie i będziesz miał wszystkie podstawowe informacje o trasie, pokonanym dystansie, prędkości i czasie jazdy.
Z can
GPS z podłączeniem do can poza podstawowymi danymi przesyła także informacje o poziomie paliwa, zużyciu paliwa, obrotach silnika, liczniku km, prędkości i temperaturze silnika.
Bezmontażowe
GPS na baterie nie wymagają żadnego dodatkowego montażu i zapewniają podstawowe dane. Trzeba pamiętać by je co jakiś czas naładować. Zakres pracy od kilku godzin do 1 roku.
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl