Monitoring GPS Czechy

Interesuje Cie monitoring GPS online Czechy? Chcesz śledzić swoje pojazdy na terenie Czech czy Unii Europejskiej? Zamontuj lokalizator GPS w samochodzie i sprawdzaj online jego pozycję.

Monitoring gps czechy

Lokalizowanie GPS znajduje swoje użytek w dużej ilości przedsiębiorstwach związanych z transportem. Często korzysta się go w dystrybucji szeroko pojętych pracach oraz zazwyczaj we wszystkich usługach międzynarodowych. W zależności od rodzaju śledzenia może on obejmować teren Polski całej UE lub nawet cały glob.

Niezawodne rozwiązanie monitoringu GPS w aucie

Monitoring GPS został jednym z niezbędnych rozwiązań w każdej przedsiębiorstwie z flotą pojazdów. Daje możliwość ciąć wydatki na paliwo w firmie oraz stale nadzorować położenie wybranych samochodów. Każda firma powinna doposażyć swoje samochody w taki urządzenie GPS gdyż to daje możliwość na ogromne oszczędności ale także znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Zazwyczaj każdy system GPS jest wyposażony w cechę sprawdzającą czas jazdy grupy tirów. Gdy samochód ma zaplanowany transport do Białegostoku a nagle zacznie jechać ku innemu miastu, to natychmiast zostanie podniesiony alarm i zostanie o tym poinformowana osoba kierująca za grupę aut.

Monitoring pozycji GPS
Online 24/7 pozycja pojazdu wysyłana jest na serwer i dostępna czały czas przez internet.
Monitoring pojazdu zagranicą
Kontroluj trasę pojazdu w krajach UE. Masz informacje kieidy przekroczył granice z danym krajem.
Monitoring pokonanej trasy
Wszystkie punkty przedstawione na mapie jako pokonana trasa, użytkownik dowolnie wczytuje dany okres czasu.
Monitoring dostaw
Sprawdzaj pokonane trasy pojazdów dostawczych i informuj o pozycji ładunku swoich klientów.
Monitoring prędkości GPS
Podgląd prędkości pojazdu dostępny na wykresie. Informacja o prędkości w każdym punkcie.
Monitoring online 24/7
Dostęp przez przeglądarkę www na komputerze i na telefonie z dostępem do internetu.

Jak sprawuje się urządzenie GPS?

Będziesz posiadaczem firmy transportowej Posiadasz lub zarządzasz flotą autokarów i poszukujesz rozwiązania które da Ci stale nadzorować ich lokalizację i inne statystyki trasy? Monitoring GPS to idealne rozwiązanie, które spisuje się w wielu firmach i z pomyślnością jest w nich praktykowane od paru lat.

Wiele systemów GPS pozwala na prowadzenie dziennika jazdy z rozdziałem na czas jazdy spędzony w drodze oraz na ten osobisty. Łączenie samochodów daje możliwość na skuteczną optymalizację wydatków zużycia paliwa.

Dodatkowo, cechą cenną jest nadzór zużycia paliwa. Pozwala to na poprawienie stylu jazdy kierowców a także nadzór sporadycznych ubytków paliw. Sporo urządzeń GPS daje możliwość na sprawdzanie pozycji pojazdów nawet za pomocą komórki lub tabletu. Taka funkcjonalność daje możliwość na stały nadzór nad grupą tirów oraz sprawdzanie trasy przejazdu niezbędnych postojów.

Trasa na mapie
Trasa pojazdu zostanie naniesiona na mapę interaktywną. Będziesz mógł dowolnie przybliżać i oddalać widok mapy.
Kalendarz
Korzystaj dowolnie z kalendarza by wybierać zdarzenia których szukasz i by generować dane z wybranego okresu.
Wykresy
Możesz dowolnie generować wykresy odnośnie danych Twoich pojazdów jak na przykład: prędkość, pokonany dystans.
Pomoc
Do dostępu jest dział FAQ w którym znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat obsługi systemu GPS.
Raporty
Do wyboru kilkanaście typów raportów do generowania i zapisywania w formacie: pdf, csv czy html.
Grupa
Większą liczbę pojazdów możesz wyświetlić na mapie grupy gdzie zobaczysz ich ostatnią pozycję i status.

Lokalizator GPS w Czechach

Systemy GPS to urządzenia z wewnętrznym modułem GPS. Lokalizatory GPS generują sygnał do satelity, który następnie jest przesyłany na serwer gdzie na podstawie dostępnych pakietów określana jest aktualna pozycja urządzenia GPS zamontowanego w samochodzie.

Korzyści urządzeń GPS uzależnione są od wybranego modelu. Im bardziej rozbudowany typ urządzenia tym więcej funkcji posiada. Spróbujemy przybliżyć mocne strony występujące w różnych typach urządzeń GPS:

Trzeba zwrócić uwagę na korzystność funkcji monitorowania jeżeli chcemy wynająć auto to także możemy sprawdzać gdzie aktualnie się on znajduje. To znacząco podnosi nasz wewnętrzny komfort kiedy mamy informację gdzie znajduje się aktualnie nasz auto. Lokalizowanie online w innych krajach takich jak: Anglia, Szwecja, Dania, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl