Monitoring GPS Warszawa

Monitoring gps lokalizator podstawowy

Wszystko czego potrzebujesz to monitoring gps Warszawa dla Twojego pojazdu! Podstawowy sposób na śledzenie i namierzanie pozycji Twojego pojazdu.

Każdy z lokalizatorów gps daję Ci ogromną możliwość na kontrole Twoich samochodów. Każdy postój, skręt, włączenie silnika jest rejestrowane i przesyłane na serwer. Wszystkie dane masz dostępne na ekranie monitora poprzez aplikacje www.

DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-ąc

325.00 zł

netto

(399.75 zł brutto)

Image is not available
Slider

Urządzenie można zamontować w każdym samochodzie bez żadnego problemu. Możesz zamontować je samodzielnie bądź umówić się w Warszawie z montażystą który dojedzie do Ciebie. Montaż jest prosty i polega na podłączeniu 3 kabli dlatego jeśli potrafisz możesz zamontować samemu.

Razem z urządzeniem otrzymasz też podstawowe informacje o urządzeniu a także dane do logowania do Twojego panelu zarządzania. Zalogujesz się przez laptopa lub telefon komórkowy.

Co zobaczysz na ekranie?

Każdy lokalizator i urządzenie gps umożliwia przede wszystkim dostęp do pozycji pojazdu którą zobaczysz na mapie. Ale zobaczysz także wraz z każdym punktem też i prędkość pojazdu w danym momencie a także najbliższy adres, pokonany dystans i wiele innych. System zawiera wiele dodatkowych elementów które możesz sprawdzić w wersji demonstracyjnej. Wszystko dostępne w aplikacji internetowej.

Pamiętaj że kupując monitoring gps Warszawa to Ty dostajesz dostęp do podglądu gdzie Twoje auto się znajduję i to Ty go kontrolujesz!

Masz pytanie?