Monitoring GPS Warszawa

System lokalizacji i kontroli czyli monitoring gps online Warszawa to idealne rozwiązanie dla Twojego pojazdu! Podstawowy sposób na śledzenie i namierzanie pozycji Twojego samochodu.

Każdy z lokalizatorów gps daję Ci ogromną możliwość na kontrole Twoich samochodów. Każdy postój, skręt, włączenie silnika jest rejestrowane i przesyłane na serwer. Wszystkie dane masz dostępne na ekranie monitora poprzez aplikacje www.

Monitoring gps Warszawa

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
317.00 PLN netto
387.00 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!
GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 15zł/m-c

349.00 zł

netto

(427zł brutto)

Image is not available

Urządzenie można zamontować w każdym samochodzie bez żadnego problemu. Możesz zamontować je samodzielnie bądź umówić się w Warszawie z montażystą który dojedzie do Ciebie. Montaż jest prosty i polega na podłączeniu 3 kabli dlatego jeśli potrafisz możesz zamontować lokalizator GPS samemu. Razem z urządzeniem otrzymasz też podstawowe informacje o urządzeniu a także dane do logowania do Twojego panelu zarządzania. Zalogujesz się przez laptopa lub telefon komórkowy.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 317zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.

Gdzie zamontuje monitoring GPS Warszawa?

Montażysta jest w stanie podjechać pod wskazane miejsce i tam zamontować zakupiony lokalizator GPS.

Ile trwa montaż lokalizatora GPS?

Montaż podstawowego lokalizatora GPS trwa około 60 minut.

Jak będę monitorował swój samochód?

Wraz z zakupionym lokalizatorem GPS otrzymasz dane do logowania do systemu GPS. System dostępny jest przez przeglądarkę internetową dostępny online 24/7

Jakie możliwości daje mi monitoring GPS?

Dzięki lokalizatorowi GPS możesz kontrolować gdzie są Twoje pojazdy, czy dostawa dotarła do klienta, możesz udostępniać pojazd klientom, generować raporty i wykresy a także przeglądać pokonane trasy wstecz.

Jeżeli będziesz posiadał więcej niż jeden pojazd będziesz mógł przełączać widok między nimi lub wyświetlić je wszystkie na mapie grupy. Nie będziesz musiał logować się osobno na każdy pojazd.

Sprawdź nasze wszystkie dostępne rodzaje urządzeń GPS i wybierz takie które będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować pojazdu non stop może zainteresuję Cie urządzenie na baterię lub akumulator.

Status stacyjki

Będziesz miał informację czy w samochodzie jest obecnie włączona stacyjka czy wyłączona. Każda informacja zawiera datę, czas i miejsce.

Czas jazdy

Sprawdzisz ile czasu pojazd był w ruchu. Podsumowanie będzie zawierało łączny czas jazdy samochodu w danym okresie.

Pokonany dystans

Razem z pokonaną trasą widoczną na mapie dostaniesz podsumowanie pokonanych przez pojazd kilometrów na tej trasie.

Co zobaczysz na ekranie? – monitoring gps warszawa

Każdy lokalizator i urządzenie gps umożliwia przede wszystkim dostęp do pozycji pojazdu którą zobaczysz na mapie. Ale zobaczysz także wraz z każdym punktem też i prędkość pojazdu w danym momencie a także najbliższy adres, pokonany dystans i wiele innych. System zawiera wiele dodatkowych elementów które możesz sprawdzić w wersji demonstracyjnej. Wszystko dostępne w aplikacji internetowej.

Pamiętaj że kupując monitoring gps Warszawa to Ty dostajesz dostęp do podglądu gdzie Twoje auto się znajduję i to Ty go kontrolujesz! Wszystkie zebranie dane możesz przeglądać do kilku miesięcy wstecz. Starsze dane są usuwane by zwolnić miejsce na serwerze. Musisz też wiedzieć że nie zawsze urządzenie będzie w stanie przesłać dane. W momencie gdy pojazd znajdzie się w garażu czy tunelu lub w innym miejscu gdzie brak jest zasięgu GPS/GSM nie prześle danych. Dane prześle dopiero gdy złapię sygnał GPS i gdy będzie mógł połączyć się z internetem. A jak z montażem lokalizatorem GPS? Istnieje możliwość by montażysta podjechał do Ciebie jeśli jesteś z okolic Otwocka, Piaseczna, Legionowa, Żyrardowa, Łomianek, Wołomina, Sochaczewa czy ogólnie w pobliżu Warszawy.

Podstawowy
GPS podstawowy – najczęściej wybierany – zamontujesz w każdym samochodzie i będziesz miał wszystkie podstawowe informacje o trasie, pokonanym dystansie, prędkości i czasie jazdy.
Z can
GPS z podłączeniem do can poza podstawowymi danymi przesyła także informacje o poziomie paliwa, zużyciu paliwa, obrotach silnika, liczniku km, prędkości i temperaturze silnika.
Bezmontażowe
GPS na baterie nie wymagają żadnego dodatkowego montażu i zapewniają podstawowe dane. Trzeba pamiętać by je co jakiś czas naładować. Zakres pracy od kilku godzin do 1 roku.

Czy monitoring gps będzie na bieżąco?

Tak!. Monitorowanie gps pojazdu odbywa się na bieżąco choć nie dokładnie co do sekundy. Musisz wiedzieć że lokalizator gps przesyła dane w postaci punktów. Dany punkt wygeneruje się tylko jeśli zostaną spełnione określone warunki. Te warunki to np.: skręt pojazdu. Jeżeli pojazd miałby generować punkty co sekundę to było by ponad 86000 punktów dziennie! Byłby wtedy problem z widokiem takiej trasy na mapie ze względu na dużą ilość punktów. Dlatego właśnie tworzone są ograniczenia w postaci określonych warunków jakie musi spełnić urządzenie by wygenerować punkt. Bądź spokojny ponieważ wygenerowana trasa przy tych warunkach jest najbardziej optymalna i czytelna dla użytkowników systemu gps.

Zainwestuj już teraz w profesjonalne urządzenie do monitoringu całej floty pojazdów oraz zarządzaj nimi wygodnie z poziomu aplikacji online, by zwiększyć profesjonalizm swojej firmy oraz terminowość, co zwiększy zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją firmą. W dobie internetu staje się to standardem i tego typu inwestycja potrafi zwracać się już po kilku miesiącach.  

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl