Monitoring GPS Warszawa

System lokalizacji i kontroli czyli monitoring gps Warszawa to idealne rozwiązanie dla Twojego pojazdu! Podstawowy sposób na śledzenie i namierzanie pozycji Twojego samochodu.

Każdy z lokalizatorów gps daję Ci ogromną możliwość na kontrole Twoich samochodów. Każdy postój, skręt, włączenie silnika jest rejestrowane i przesyłane na serwer. Wszystkie dane masz dostępne na ekranie monitora poprzez aplikacje www.

Urządzenie GPS

Lokalizator GPS Teltonika
325.00 PLN netto
399.75 PLN brutto
Lokalizator GPS który umożliwia: lokalizacje GPS, prędkość GPS, dystans GPS, trasa GPS, raporty. Wszytko wyświetlone na mapie. #Teltonika
Najlepsze: 5/5 | Prosty montaż!
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-ąc

325.00 zł

netto

(399.75 zł brutto)

Image is not available
Slider

Urządzenie można zamontować w każdym samochodzie bez żadnego problemu. Możesz zamontować je samodzielnie bądź umówić się w Warszawie z montażystą który dojedzie do Ciebie. Montaż jest prosty i polega na podłączeniu 3 kabli dlatego jeśli potrafisz możesz zamontować lokalizator GPS samemu.

Razem z urządzeniem otrzymasz też podstawowe informacje o urządzeniu a także dane do logowania do Twojego panelu zarządzania. Zalogujesz się przez laptopa lub telefon komórkowy.

Jeżeli będziesz posiadał więcej niż jeden pojazd będziesz mógł przełączać widok między nimi lub wyświetlić je wszystkie na mapie grupy. Nie będziesz musiał logować się osobno na każdy pojazd.

Sprawdź nasze wszystkie dostępne rodzaje urządzeń GPS i wybierz takie które będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować pojazdu non stop może zainteresuję Cie urządzenie na baterię lub akumulator.

Co zobaczysz na ekranie? – monitoring gps warszawa

Każdy lokalizator i urządzenie gps umożliwia przede wszystkim dostęp do pozycji pojazdu którą zobaczysz na mapie. Ale zobaczysz także wraz z każdym punktem też i prędkość pojazdu w danym momencie a także najbliższy adres, pokonany dystans i wiele innych. System zawiera wiele dodatkowych elementów które możesz sprawdzić w wersji demonstracyjnej. Wszystko dostępne w aplikacji internetowej.

Pamiętaj że kupując monitoring gps Warszawa to Ty dostajesz dostęp do podglądu gdzie Twoje auto się znajduję i to Ty go kontrolujesz!

Gdzie zamontujesz monitoring GPS?

Poznań

Gdańsk

Szczecin

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Białystok

Wrocław

Katowice

Kraków

Lublin

Łódź

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Slider

Masz pytanie?