Lokalizator GPS z CAN

Główne zalety, jakimi szczyci się lokalizator GPS z CAN

Zasadniczym atutem przemawiającym za tym rozwiązaniem jest jego ogromna użyteczność. Korzystając z połączenia z szyną CAN auta, użytkownik może mieć wgląd w tak ważne aspekty prowadzenia pojazdu jak jego prędkość, zużycie paliwa w procentach lub litrach, pokonany dystans zgodny ze stanem licznika samochodu, obroty silnika, a nawet i jego temperatura. Lokalizator GPS z CAN umożliwia również kontrolę poziomu napięcia na urządzeniu oraz stanu paliwa w baku. Ta wielozadaniowość w połączeniu z przejrzystością obsługi czyni to rozwiązanie wartym dogłębnego przemyślenia. 

Jak korzystać z GPS CAN?

Każdy oferowany przez nas lokalizator GPS z CAN dostarczany jest razem z odpowiednim schematem, umożliwiającym jego dokładne i wygodne zainstalowanie. Po poprawnym montażu urządzenie jest od razu zaprogramowane i gotowe do użycia. Konkretne dane przesyłane są na serwer, za pomocą którego można je swobodnie i bez przeszkód przeglądać. Wykorzystanie przystępnej i dokładnie przygotowanej witryny internetowej sprawi, że korzystanie z lokalizatora GPS będzie łatwe i przyjemne w użytkowaniu. 

monitoring can paliwa

Dlaczego warto korzystać z GPS CAN

Przede wszystkim dzięki temu rozwiązaniu będziesz w stanie na bieżąco monitorować eksploatację swoich pojazdów. Jeśli natomiast nie dysponujesz całą flotą samochodów, będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w swoim aucie. Nie musisz też martwić się o jego bezpieczeństwo, wykorzystując te zaawansowane urządzenie. Lokalizator GPS z CAN precyzyjnie pokaże Ci położenie i trasę pojazdu na mapie oraz kierunek jazdy. Zamontowane pod źródło zasilania pozwala na długą i wydajną pracę urządzenia, a wewnętrzne anteny GPS i GSM zapewniają niesamowitą dokładność.

GPS z CAN
Umożliwia odczyt dodatkowych danych z CAN pojazdu. W zależności od modelu i rocznika samochodu niektóre dane mogą być niedostępne.
Poziom paliwa
Posiadając GPS z CAN możesz sprawdzać jaki jest poziom paliwa w danym momencie gdy stacyjka jest uruchomiona.
Zużycie paliwa
Dodatkowo z CAN otrzymasz informacje o zużyciu paliwa w danym okresie wraz z wyliczonym średnim spalaniem.
Temperatura silnika
Razem z innymi danymi z CAN otrzymać możesz informacje o temperaturze silnika. Wszytko zależy od modelu pojazdu.
Przebieg pojazdu
Otrzymasz informacje o aktualnym stanie licznika kilometrów w pojeździe dzięki GPS z CAN a także o pokonanym dystansie.
Obroty silnika
Dane z CAN przesyłane przez urządzenie to także informacja o obrotach silnika i prędkości. Wyświetlisz je na wykresie.