Monitoring samochodów dostawczych

Przewożąc towary klientów po Polsce czy Europie potrzebujesz monitoring samochodów dostawczych by móc kontrolować każdy ze swoich pojazdów we flocie.

monitoring samochodzów dostawczych

Monitoring gps samochodów dostawczych

Każda firma posiadająca flotę pojazdów musi mieć także narzędzie do ich kontroli. Gdy potrzebujesz się dowiedzieć gdzie jest kierowca z przewożonym towarem nie musisz do niego wydzwaniać. Wystarczy że zamontujesz w swoim samochodzie dostawczym lokalizator gps który będzie na bieżąco przesyłał dane o swoim położeniu. Jest to rozwiązaniu ułatwiające Tobie prace i znacznie mniej męczące niż stałe telefony do kierowcy. Na ekranie komputera sprawdzisz czy Twój pojazd dojechał na załadunek lub czy towary klienta są już dostarczone na wskazane miejsce.

Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do sprawdzania samej pozycji. System gps driveoo daje Ci wiele możliwości i rozwiązań przydatnych Twojej firmie. System to nie tylko lokalizacja Twojego pojazdu dostawczego. To także raporty i statystyki wraz z dodatkowymi funkcjami. Jedną z nich jest udostępnianie trasy pojazdu innym klientom. Dzięki temu sam odbiorca dostawy nie musi się martwi ćo towar. Może sam na bieżąco sprawdzać gdzie jest i przygotować się na jego odbiór.

Status stacyjki

Będziesz miał informację czy w samochodzie jest obecnie włączona stacyjka czy wyłączona. Każda informacja zawiera datę, czas i miejsce.

Czas jazdy

Sprawdzisz ile czasu pojazd był w ruchu. Podsumowanie będzie zawierało łączny czas jazdy samochodu w danym okresie.

Pokonany dystans

Razem z pokonaną trasą widoczną na mapie dostaniesz podsumowanie pokonanych przez pojazd kilometrów na tej trasie.

Monitorowanie poziomu paliwa w samochodzie dostawczym

Odpowiedni lokalizator gps zamontowany w w samochodzie dostawczym pozwala na monitorowanie poziomu i zużycia paliwa. Wszystko zależy od modelu i rocznika pojazdu. Może się zdarzyć że w Twoim samochodzie nie ma pewnych parametrów z szyny CAN. W zdecydowanej większości jednak są te wszystkie informacje na temat paliwa. Wraz z każdym przesłanym punktem na serwer otrzymasz dodatkowo informacje na temat poziomu paliwa i zużycia paliwa. Inne dodatkowe dane to także licznik kilometrów a także obroty silnika.

Do dyspozycji będziesz miał różnego rodzaju raporty w których będą zawarte dane na temat paliwa a także wykresy. Sam system driveoo pozwala Ci na wiele możliwości. Dostaniesz także dostęp do statystyk miesięcznych dla każdego z pojazdów. Sama mapa z trasą pojazdu pozwoli Ci na śledzenie na bieżąco Twojego samochodu dostawczego a takżę na automatyczną aktualizację jego pozycji.

Monitoring pozycji GPS
Online 24/7 pozycja pojazdu wysyłana jest na serwer i dostępna czały czas przez internet.
Monitoring pojazdu zagranicą
Kontroluj trasę pojazdu w krajach UE. Masz informacje kieidy przekroczył granice z danym krajem.
Monitoring pokonanej trasy
Wszystkie punkty przedstawione na mapie jako pokonana trasa, użytkownik dowolnie wczytuje dany okres czasu.
Monitoring dostaw
Sprawdzaj pokonane trasy pojazdów dostawczych i informuj o pozycji ładunku swoich klientów.
Monitoring prędkości GPS
Podgląd prędkości pojazdu dostępny na wykresie. Informacja o prędkości w każdym punkcie.
Monitoring online 24/7
Dostęp przez przeglądarkę www na komputerze i na telefonie z dostępem do internetu.
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl