Lokalizator GPS Kraków

Lokalizator GPS Kraków to system który daje możliwość lokalizowanie pojazdu osobowego na mapie 24/7. Każdy lokalizator GPS przesyła dane o swoich współrzędnych a także dodatkowo ma możliwość na przesyłanie dodatkowo danych jak np: obroty silnika. Nadajniki są małych rozmiarów i nie wymagają dodatkowych umiejętności instalacyjnych.

Podstawowe urządzenia zakłada się podłączając trzy przewody do instalacji samochodu. Zamontowanie urządzenia można zlecić do serwisu lub jeśli umiemy to możemy podłączyć samemu.

Lokalizator GPS Kraków

Wszystkie dane które urządzenie wyśle na serwer można wyświetlić na laptopie poprzez przeglądarkę www. Użytkownik loguję się na swoje konto w serwisie. Podstawowym elementem jest mapa na której pokazane są punkty które tworzą trasę jaką przejechał dany pojazd osobowy w ciągu dnia. Panel daje też inne narzędzia takie jak np. raporty, mapy grupy. Lokalizator GPS Kraków to dobry pomysł na kontrolę swoich pojazdów.

Urządzenie GPS

– widzisz pozycje pojazdu na bieżąco na mapie online
– masz podgląd do prędkości GPS
– kontrolujesz pokonaną trasę przez pojazd
– sprawdzasz w historii pokonane trasy (do 3 mcy wstecz)
– jeśli będziesz mieć więcej niż jeden pojazd to wszystkie będą pod tym samym kontem

Panel logowania

– logowanie na indywidualne konto
– dostęp przez internet online przez przeglądarkę
– mapa pojazdu, grupy pojazdów
– podgląd tras w historii (do 3 mcy wstecz)
– raporty
– wykresy
– udostępnianie trasy pojazdu
– statystyki miesięczne

Jak zakupić i uruchomić?

1) Wybór urządzenia: Wybierasz urządzenie, opłacasz proformę i czekasz na przesyłkę.
(podstawowe urządzenie gps 317zł netto)
Poproś o ofertę na mail.

2) Montaż urządzenia: Montujesz urządzenie w samochodzie samodzielnie bądź w dowolnym lub polecanym serwisie.
(każdy elektryk samochodowy zamontuje bez problemu)

3) System GPS: Po zamontowaniu możesz logować się na swoje konto przez przeglądarkę. Pozostaję tylko abonament do opłacenia na wybrany okres.Opłaty cykliczne za działanie urządzenia są niewielkie. Trzeba mieć na uwadze, że urządzenie musi gdzieś te dane wysyłać a do tego wymagany jest serwer. Na wysokość abonamentu składają się wszystkie czynniki jak serwer www, panel www, karta sim, obsługa techniczna i transfer danych.

Monitorowanie pojazdu – lokalizator gps Kraków

Zarządzanie flotą pojazdów osobowych to nie lada wysiłek ale za pomocą GPS staje się to łatwiejsze i wygodniejsze ponieważ masz dostęp do danych online a dodatkowo masz także dostęp do danych wstecz. Ciągły kontrola swoich pojazdów ułatwia na wydajniejsze zarządzanie pracą pojazdu.

Niezależnie czy potrzebujesz lokalizować swój samochód czy dziecko powinieneś zakupić lokalizator GPS. Urządzenie małe które pozwala namierzać różnego rodzaju pojazdy a także obiekty. Na bieżąco lokalizator stara się przesyłać dane o położeniu i innych danych takich jak np. prędkość. III Prądnik Czerwony Kraków, II Grzegórzki Kraków, IV Prądnik Biały Kraków, IX Łagiewniki-Borek Fałęcki Kraków, I Stare Miasto Kraków ,VIII Dębniki Kraków, VII Zwierzyniec Kraków, VI Bronowice Kraków, V Krowodrza Kraków, XIII Podgórze Kraków, XII Bieżanów-Prokocim Kraków, XIV Czyżyny Kraków, XI Podgórze Duchackie Kraków, XVIII Nowa Huta Kraków, XVII Wzgórza Krzesławickie Kraków, XVI Bieńczyce Kraków, XV Mistrzejowice Kraków , X Swoszowice Kraków

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl