Lokalizator gps Warszawa

Sprawdź jakie możliwości daje monitoring pojazdu – Lokalizator gps Warszawa. Możesz mieć dostęp do tras jakie pokonują Twoje samochody i śledzić ich obecną lokalizację a także sprawdzać prędkość lub pokonany dystans.

Kupując lokalizator GPS do samochodu masz kontrole nad tym gdzie i w jakich godzinach się porusza. Musisz zadecydować czy wystarczy Ci podstawowa lokalizacja czy potrzebujesz także dodatkowych danych takich jak: poziom paliwa, zużycie paliwa, prędkość i przebieg.

Gdy masz już urządzenie pozostaje tylko zamontować. Możesz wykonać to samodzielnie lub w jednym z dowolnych serwisów samochodowych. Podstawowe urządzenie wymaga tyko podłączenia zasilania plus zasilania pojawiającego się po przekręceniu kluczyka samochodu.

Po zamontowaniu możesz już logować się na swoje indywidualne konto w serwisie przez komputer a też i przez telefon. Urządzenie zaraz po zamontowaniu powinno zacząć przesyłać pierwsze punkty, które będziesz mógł wyświetlić na mapie. Lokalizator GPS Warszawa to świetny sposób na śledzenie swoich pojazdów a także monitorowanie ich czasu pracy. Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

[sv slug=”oferta”]

Zaloguj się do systemu lokalizator gps

Wszystkie dane przedstawione są na indywidualnym panelu GPS dostępnym przez przeglądarkę www na komputerze lub telefonie. Najważniejszym elementem jest mapa. To na mapie naniesioną masz pozycję pojazdu a także trasę jaką pokonał w wybranym okresie.

Poza mapą masz też szereg dodatkowych funkcjonalności takich jak: raporty, wykresy, kalendarze, statystyki, udostępnianie pojazdu a także powiadomienia. Panel jest przygotowany tak by i na ekranie komputera i na telefonie wyświetlał się z jednego adresu bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji, wystarczy przeglądarka www i dostęp do internetu.

DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-ąc

325.00 zł

netto

(399.75 zł brutto)

Image is not available
Slider

Lokalizator pojazdu – jaki wybrać?

Lokalizator gps Warszawa

Poszukując lokalizatora pojazdu Warszawa powinieneś kierować się celem takiego urządzenia. Są urządzenia różnego rodzaju a także typu.

W zależności od potrzeb możesz zakupić lokalizator gps montowany na stałe do zasilania pojazdu. Taki lokalizator wymaga montażu i podłączenia do zasilania samochodu. Możesz także wybrać urządzenie gps pod gniazdo obd lub zapalniczki. Takie lokalizatory wystarczy podpiąć i już są gotowe do działania.

Ostatnim typem są urządzenia gps na akumulator. Ich dodatkowym atutem jest możliwość montażu na magnes lub schowaniu do plecaka. Jednym z popularniejszych marek urządzeń GPS są urządzenia firmy Teltonika.

Masz pytanie?