Aplikacja monitoring gps pojazdów

Aplikacja monitoring online gps pojazdów służy do monitorowania pozycji różnych pojazdów. Dzięki temu możesz kontrolować trasy jakimi poruszają się Twoje pojazdy firmowe.

Jaki kupić lokalizator gps do pojazdu?

Jeśli zastanawiasz się jaki zakupić lokalizator gps do śledzenia online samochodu to zależy od Twoich potrzeb. Zazwyczaj w większości wypadków wybierane są najprostsze i podstawowe urządzenia – ze względu na to że są najtańsze. Najważniejszą cechą jest oczywiście bezawaryjność więc nie każdy tani lokalizator gps będzie dobrym produktem.

Do wyboru są także inne lokalizatory gps. Jeśli np potrzebujesz także informacji o przebiegu i zużyciu paliwa z CAN musisz kupić lokalizator gps z podłączeniem do CAN. Pozwoli Ci to na uzyskanie dodatkowych danych podczas pracy pojazdu.

Jeszcze inną kwestią jest to że operatorzy planują stopniowe wyłączanie sieci 2G/3G. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem lokalizatora GPS 4G/LTE żeby w pewnym momencie nie zostać zaskoczonym, że nasz lokalizator gps 2G nie przesyła danych.

Aplikacja monitoringu online gps pojazdu na telefon?

Tak. Jeśli zakupisz i zamontujesz lokalizator GPS otrzymasz także dane do logowania się na swój panel. Pamiętaj że tylko Ty masz dostęp do swoich pojazdów online i nikt inny ich statusu nie kontroluje. Korzystając ze swoich danych do logowania możesz zalogować się do panelu gps zarówno przez komputer jak i przez przeglądarkę na telefon.

Bardzo wygodną funkcją jest aplikacja dostępna przez przeglądarkę. Dzięki temu nic nie instalujesz, nie zajmujesz miejsca na telefonie, nie marnujesz zasobów telefonu i nie musisz nic aktualizować. Korzystając z aplikacji przez przeglądarkę na telefonie masz zawsze aktualną wersje.