GPS do maszyn rolniczych

Monitoring maszyn rolniczych pozwoli Ci na stałą informację o tym gdzie znajdują się Twoje maszyny. Sprawdzisz czy pracują oraz czy są we właściwym miejscu.

monitoring maszyn rolniczych

Jaki wybrać gps do maszyn rolniczych?

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać lokalizator gps do maszyn rolniczych to musisz zastanowić się nad kilkoma sprawami. Po pierwsze czy urządzenie gps nie powinno być wodoodporne? Taki monitoring maszyn rolniczych często jest narażony na podwyższone ryzyko związane z ilością wody/wilgoci co może źle wpłynąć na prace lokalizatora. Gps z podwyższoną odpornością IP zapewni większą ochronę niż zwykły lokalizator. Druga sprawa to miejsce montażu. Może się zdarzyć że nie będzie za bardzo miejsca wewnątrz a wtedy może być potrzebne urządzenie z zewnętrznymi antenami.

W zależności od wybranego rodzaju urządzenia – podstawowe lub z CAN – będziesz miał dostęp do różnych informacji. Lokalizator w maszynie pozwoli Ci na dostęp do lokalizacji i trasy jaką pokonał. Zobaczysz także jaki dystans łączny pokonał i przebywał w danym obszarze. System driveoo pozwala Ci na tworzenie dowolnych obszarów na mapie na podstawie których możesz pózniej generować raport pracy w obszarze.

Do wyboru masz także urządzenie do szybkiego montażu montowane bezpośrednio do akumulatora. Łatwy montaż umożliwia Ci montaż lokalizatora gps bez potrzeby umówienia się z montażystą.

Lokalizator na baterie do maszyny rolniczej

Dostępny jest także lokalizator na baterie, który będzie przesyłał informację o swoim położeniu co 6 godzin. Pozwala to na pracę urządzenia bez zmiany zasilania do 370 dni. Po tym okresie należy wymienić baterie na nowe.

Masz pytanie?