GPS do maszyn rolniczych

Monitoring maszyn rolniczych pozwoli Ci na stałą informację o tym gdzie znajdują się Twoje maszyny. Sprawdzisz czy pracują oraz czy są we właściwym miejscu.

monitoring maszyn rolniczych

Jaki wybrać gps do maszyn rolniczych?

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać lokalizator gps do maszyn rolniczych to musisz zastanowić się nad kilkoma sprawami. Po pierwsze czy urządzenie gps nie powinno być wodoodporne? Taki monitoring maszyn rolniczych często jest narażony na podwyższone ryzyko związane z ilością wody/wilgoci co może źle wpłynąć na prace lokalizatora. Gps z podwyższoną odpornością IP zapewni większą ochronę niż zwykły lokalizator. Druga sprawa to miejsce montażu. Może się zdarzyć że nie będzie za bardzo miejsca wewnątrz a wtedy może być potrzebne urządzenie z zewnętrznymi antenami.

W zależności od wybranego rodzaju urządzenia – podstawowe lub z CAN – będziesz miał dostęp do różnych informacji. Lokalizator w maszynie pozwoli Ci na dostęp do lokalizacji i trasy jaką pokonał. Zobaczysz także jaki dystans łączny pokonał i przebywał w danym obszarze. System driveoo pozwala Ci na tworzenie dowolnych obszarów na mapie na podstawie których możesz później generować raport pracy w obszarze.

Monitoring maszyn rolniczych to dobry sposób by mieć pod kontrolą flotę wszystkich swoich pojazdów.

Dobry gps do maszyn rolniczych? Do wyboru masz różnego rodzaju lokalizatory. Od podstawowych po takie urządzenie do szybkiego montażu montowane bezpośrednio do akumulatora. Łatwy montaż umożliwia Ci montaż lokalizatora gps bez potrzeby umówienia się z montażystą.

Montaż lokalizatora GPS w maszynie rolniczej

Każdy montaż lokalizatora gps w maszynie rolniczej jest uzależniony od typu maszyny. Skutecznym rozwiązaniem może być lokalizator do szybkiego montażu który posiada dwa specjalne zaciski montażowe do akumulatora. Urządzenie jest wzmocnione i wodoodporne. Przy niemożliwości podłączenia pod akumulator oba zaciski można odciąć a kable zasilania od GPS przylutować do instalacji pojazdu. Montaż lokalizatora jest bardzo prosty więc możesz wykonać go sam lub u dowolnego elektryka samochodowego.

lokalizator do szybkiego montażu
lokalizator do szybkiego montażu
Zakup
Wybierz urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom. Zwykle jest to GPS podstawowy wystarczający dla każdego.
Jak to działa?
Urządzenie po zamontowaniu przesyła przez internet na serwer dane co określony czas i określone zdarzenie.
Zamontuj
Zamontuj samodzielnie lub w u dowolnego elektryka samochodowego. Po zamontowaniu możesz już się logować i sprawdzać.
Gdzie?
Zamontowane najczęściej pod deską, elementami plastikowymi i blisko szyb pod zasilanie 12V/24V z pojazdu lub pod OBD czy zapalniczkę.
Abonament
Opłać abonament na wybrany okres czasu i ciesz się dostępem do systemu GPS przez 24h/7dni przez cały okres.
Zasilanie
Dla oszczędności akumulatora urządzenie przechodzi w stan uśpienia gdy nie porusza się by pobierać mniej prądu.

Lokalizator na baterie do maszyny rolniczej

Dostępny jest także lokalizator na baterie, który będzie przesyłał informację o swoim położeniu co 6 godzin. Pozwala to na pracę urządzenia bez zmiany zasilania do 370 dni. Po tym okresie należy wymienić baterie na nowe. Minusem takiego rozwiązania jest brak trasy przejazdu, brak statusu stacyjki co może być mało interesujące dla właściciela.

Bez montażu
Urządzenia bez montażu to rodzaj urządzeń działających na własnym akumulatorze, pod OBD lub gniazdo zapalniczki.
GPS osobisty
Małe urządzenie z wbudowanym akumulatorem, pozwala na działanie przez kilka godzin a następnie trzeba ponownie naładować.
GPS OBD
GPS pod gniazdo OBD to urządzenie które wystarczy wpiąć w gniazdo by odrazu zaczęło przesyłać dane na serwer.
GPS 300
Lokalizator GPS na własnym zasilaniu pozwalającym na prace do kilkudziesięciu godzin. Ładowanie za pomocą gniazda USB.
GPS Zapalniczka
Urządzenie pod gniazdo zapalniczki to kolejny GPS który wystarczy wpiąć w to gniazdo by działał. Można go dowolnie przenosić na inny pojazd.
GPS 500
Duży lokalizator w własnymi bateriami. Pozwala działać przez rok wysyłając punkt co 6 godziny. Po rozładowaniu trzeba wymienić baterie.
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl