Monitoring pojazdu gps

Globalny system jakim jest monitoring pojazdu gps to rozwiązanie które powinno posiadać każda firma transportowa. Ciągły nadzór nad przewozem i transportem towarów jest niezwykle ważny.

Monitoring pojazdu GPS

Czym jest monitoring pojazdu gps?

Na rynku jest wiele lokalizatorów GPS, które mogę na bieżąco przesyłać dane o swoim położeniu. Jednym z producentów takich urządzeń jest Teltonika która posiada różne modele. Do wyboru masz m.in. urządzenia podpięte pod stałe zasilanie lub urządzenia z własnym akumulatorem. Gdy już posiadasz któryś nich zamontowany w swoim samochodzie masz informacje o jego położeniu dostępną na ekranie komputera.

Taki lokalizator gps w zależności od ustawień przesyła Ci informacje o aktualnym statusie pojazdu. Dostaniesz takie informacje jak: położenie na mapie, prędkość czy pokonany dystans. Jeśli będziesz miał więcej pojazdów możesz wybrać widok jednego pojazdu lub grupy pojazdów.

W każdym momencie dla danego kontrahenta możesz wygenerować link do podglądu obecnej trasy. W ten sposób możesz udostępnić swojemu klientowi informacje gdzie znajduję się jego towar i jaką trasę jeszcze musi pokonać.

Wszystkie informacje uzyskane dzięki monitoringowi gps możesz oglądać przez internet na ekranie komputera czy telefonu. Informacje możesz przeglądać nawet do 3 miesięcy wstecz. Poza podglądem na trasę pojazdu masz do dyspozycji inne narzędzia jak np. kalendarz do którego możesz dodawać różne wydarzenia. Możesz także przypisywać kierowce do danego zdarzenia. Poza tym dostępne są raporty i wykresy a także raport z danego miesiąca.

Dzięki takim urządzeniom gps w prosty sposób możesz dostać narzędzie do kontroli Twoich pracowników czy handlowców. Masz wgląd na transport danego towaru lub aktualnie realizowany przewóz. Sprawdzisz gdzie się zatrzymywał, ile czasu jeździł i ile pokonał kilometrów. Będziesz miał informację o przekroczeniu granicy. W przypadku montażu urządzenia z CAN zobaczysz także poziom i zużycie paliwa. Can informuje także o obrotach silnika, przebiegu pojazdu czy temperaturze silnika(*pod warunkiem że dany pojazd takie dane udostępnia.). Wybrane parametry możesz raportować w tabeli lub na wykresie.

[wpforms id=”32″ title=”true”]
Cena urządzenia
Abonament PL 1 miesiąc
Abonament PL 6 miesięcy
Abonament PL 12 miesięcy
Abonament UE/1 m-c
(dodatkowo do podst. abonamentu)
Pozycja GPS
Pokonany dystans
Predkość GPS
Stacyjka wł/wył
Zasilanie/napięcie wartość
Dodatkowa bateria
Poziom/zużycie paliwa CAN
Prędkość/obroty CAN
Przebieg CAN
Temperatura silnika CAN
*wszystkie podane ceny są netto, dane z CAN dostępne w zależności od modelu pojazdu
*ceny netto
349.00 zł
23.00 zł
138.00 zł (23 zł/m-c)
276.00 zł (23 zł/m-c)
8.00 zł
(płatny dodatkowo)
699.00 zł
23.00 zł
138.00 zł (23 zł/m-c)
276.00 zł (23 zł/m-c)
8.00 zł
(płatny dodatkowo)
399.00 zł
23.00 zł
138.00 zł (23 zł/m-c)
276.00 zł (23 zł/m-c)
8.00 zł
(płatny dodatkowo)
Slider