Monitoring gps temperatury

Za pomocą zamontowanego lokalizatora gps w samochodzie masz możliwość domontowania dodatkowych elementów takich jak np. monitoring gps temperatury.

Monitoring gps temperatury

Pomiar temperatury przez lokalizator gps

Najnowsze lokalizatory gps mają duże możliwości podłączania dodatkowych urządzeń. Monitorowanie poziomu temperatury to jeden z dodatkowych elementów. Daje Ci to możliwość kontrolowania temperatury wewnątrz pojazdu a także ładowni. Do lokalizatora gps możesz podłączyć aż 4 czujniki temperatury po kablu. Istnieje także możliwość zastosowania czujnika temperatury przez bluetooth.

Wartości czujników temperatury będą przesyłane na serwer wraz z innymi danymi przesyłanymi przez urządzenie GPS. Logując się na swój panel użytkownika możesz te wartości wyświetlić na wykresie a także wyeksportować do raportu. Taki monitoring gps temperatury pozwala Ci na bieżąco kontrolować czy Twój ładunek przewożony jest w odpowiedniej temperaturze.

Czujnik temperatury na kablu jest dostępny w różnych długościach kabla. Montaż takiego czujnika polega na przeprowadzeniu kabla od urządzenia gps do monitorowanego pomieszczenia. Musisz zamontować czujnik w taki sposób żeby nie był zbyt ściśnięty a takę zagięty. Uważaj także by kabel w miejscu montowania nie był narażony na zgniecenie czy przecięcia. Podłączając czujnik do lokalizatora musisz podłączyć 3 kable: zasilanie, mase i kabel DATA. Do wyboru masz jeszcze inny rodzaj czujnika temperatury który jest bezprzewodowy, Trzeba tylko umieścić go we właściwym miejscu. Posiada dwa otwory na wkręty więc można przykręcić go do ściany lub inne elementu. Musisz uważać tylko by nie był zbyt daleko a także by nic nie zakłócało połączenia czujnika z lokalizatorem gps.

Monitoring GPS

System dzięki któremu będziesz mieć podgląd na swoje samochody.

Lokalizatory GPS

Urządzenia za pomocą których będzie przesyłana pozycja GPS pojazdu.

Kontrola Twoich samochodów

Lokalizator gps to idealne narzędzie do kontroli pozycji Twoich samochodów oraz dostaw do klientów. Każdy zamontowany lokalizator przesyła swoją aktualną pozycję a także inne dane jak np. prędkość czy pokonany dystans. Możesz dowolnie przeglądać na mapie pozycję Twoich samochodów osobno lub wszystkie na raz.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl