Monitoring gps samochodu prywatnego

Jaki zakupić lokalizator do monitoringu gps samochodu prywatnego. Jakie możliwości daje lokalizator gps?

Monitoring gps samochodu prywatnego

Lokalizatory GPS to urządzenia z wbudowanym modułem GPS. Lokalizatory GPS dają sygnał do satelity, który kolejno jest odsyłany na serwer gdzie na podstawie odebranych pakietów określana jest dokładna lokalizacja lokalizatora GPS umieszczonego w samochodzie. Montując takie urządzenie w swoim samochodzie nie tylko zyskasz informacje o jego położeniu ale także możesz otrzymywać inne informacje.

Zamiast podstawowej cechy lokalizacji ciężarówki, takie systemy GPS mają także funkcje informowania właściciela o wyjeździe ze strefy. Możesz zostać powiadomiony o tym czy jedzie ponad ustaloną prędkość lub czy urządzenie nie zostało odłączone od zasilania.

Korzyści z systemów GPS uzależnione są od konkretnego modelu. Im wyższy typ urządzenia zakupisz tym więcej funkcji posiada.

GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 23zł/m-c

299.00 zł

netto

(367.37zł brutto)

Image is not available

Prywatny lokalizator GPS

Monitoring GPS stał się jednym z podstawowych narzędzi w każdej przedsiębiorstwie z flotą aut. Umożliwia on ciąć wydatki na paliwo w małej firmie oraz stale monitorować lokalizacje wybranych pojazdów. Każde przedsiębiorstwo powinna wyposażyć swoje tiry w taki lokalizator GPS, gdyż to pozwala na ogromne oszczędności i wyraźnie podnosi poziom bezpieczeństwa. Nie różni się to niczym jeśli chodzi o prywatny monitoring pojazdu. Działą to na takich samych zasadach jak lokalizator w każdym innym przypadku.