GPS do samochodu firmowego

Lokalizator GPS do samochodu firmowego. Jaki wybrać? Zobacz jaki modele są dostępne.

Lokalizator gps do samochodu firmowego

Lokalizator GPS w autach firmowych to cenne rozwiązanie na monitoring aut firmowych. Dzięki temu masz kontrole na swoimi pojazdami. Możesz w dowolnym momencie dnia sprawdzić gdzie są Twoje pojazdu a także sprawdzić ich trasy z dni poprzednich. Do wyboru masz kilka różnych modeli lokalizatorów gps. Najczęściej wybieranym i kupowanym są urządzenia najprostsze które umożliwiają przede wszystkim przesyłanie aktualnej pozycji gps. Innym rozwiązaniem jest urządzenie z podłączeniem do szyny CAN. Dzięki temu możesz sprawdzać takie parametry jak poziom paliwa czy obroty silnika lub przebieg pojazdu.

Istnieje także rozwiązanie bez montażowe pod gniazdo OBD lub gniazdo zapalniczki. Daje to dodatkowe możliwości przekładania lokalizatora GPS do innego pojazdu.

Monitoring GPS samochodów firmowych

Każda firma powinna zainteresować się systemem GPS, który pozwoli na pełną kontrole nad pojazdami firmowymi. Taki system jakim jest monitoring pojazdu umożliwia wiele dodatkowych narządzi poza zwykłym podglądem pojazdu na mapie. Sprawdź jaki dodatki są dostępne w danym systemie i wybierz to które odpowiada Ci najlepiej.