Lokalizacja samochodu przez telefon

Dostępna online lokalizacja samochodu przez telefon dzięki aplikacji GPS. Sprawdź jak to wygląda!

lokalizacja gps przez telefon

Lokalizacja gps auta przez telefon to nic innego jak lokalizator GPS zamontowany w samochodzie który przesyła dane na serwer GPS. Dane z serwera GPS masz dostępne online przez komputer lub telefon. Urządzeni GPS na bieżąco przesyła dane generując je w odpowiednio ustawionych momentach takich jak skręt czy pokonany dystans. Korzystając np. z aplikacji na telefon możesz zalogować się na swoje konto i sprawdzić gdzie znajduję się Twój pracownik.

Każdy z systemów GPS dostępnych na rynku zapewnia aplikacje na komputer al także i na telefon. Korzystając z tych samych danych do logowania możesz korzystać z obydwóch rozwiązań. Oczywiście z reguły dostępna jest także aplikacja na Androida lub iPhona.

GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 15zł/m-c

349.00 zł

netto

(427zł brutto)

Image is not available

Aplikacja monitoringu samochodu na telefon

Niezależnie czy potrzebujesz sprawdzić trasę z poprzedniego dnia lub chcesz skontrolować kierowcę czy już dotarł z dostawą potrzebujesz dobrej aplikacji systemu GPS. Poszukując najlepszego rozwiązania staraj się dokładnie sprawdzić co każda z nich oferuje. Ważne by spełniała ona wszystkie Twoje oczekiwanie a także dawała Ci dodatkowe możliwości i narzędzia do codziennej pracy.