Lokalizator GPS LTE 4G

429.27

Opis

Ten lokalizator obsługuje sieć 4G do przesyłania danych przez internet. Możesz go kupić by wymienić swój stary model lokalizatora obsługującego sieć 2G, która będzie stopniowo wyłączana w roku 2027.

 

 

Prosty montaż urządzenia w dowolnym pojeździe: samochód osobowy, pojazd dostawczy, ciężarówka, tir, naczepa, koparka, karetka, pojazdy specjalne i sportowe. Zamontujesz u każdego mechanika/elektryka.

 

Zakupione urządzenie jest ustawione i przygotowane do pracy, wystarczy tylko zamontować w samochodzie. Lokalizator gps wyposażony jest odrazu w kartę SIM więc nie potrzebujesz nic dodatkowo. Razem z urządzeniem otrzymujesz ulotkę informacyjną a także dane do logowania do systemu gps.

Co zobaczysz?

– pozycje pojazdu na mapie ✅
– kierunek poruszania się ✅
– pokonany dystans ✅
– czas jazdy pojazdu ✅
– prędkość gps ✅
– poziom napięcia na urządzeniu ✅
– trasę pojazdu na mapie ✅
– włączoną/wyłączoną stacyjkę ✅
*sieć 4G

 

By urządzenie działało trzeba je zamontować – można samodzielnie bądź u dowolnego elektryka samochodowego. Po montażu pozostaje opłacić abonament na dany okres czasu np 12 miesięcy lub 6 miesięcy.

 

Stosowane modele: FMC130

 

Jakie możliwości daję Ci system gps?

Zaraz po zamontowaniu lokalizatora GPS możesz już logować się na swój panel. Po zalogowaniu na ekranie powinna Ci się pokazać mapa z pozycją jednego z Twoich pojazdów. Możesz też przełączać między innymi pojazdami jeśli posiadasz więcej niż jedno. Mapa to podstawowy widok ale są też inne elementy panelu. Do dyspozycji masz zakładkę raporty, kalendarz, ustawienia a także mapa grupy. W razie potrzeby istnieje także zakładka pomocy a także FAQ z objaśnieniem podstawowych pojęć.

 

Jak uruchomić monitoring GPS?

Wybierz urządzenie
Wybierz i zakup urządzenie do monitoringu GPS
Zamontuj urządzenie
Zamontuj urządzenie samodzielnie bądź u elektryka samochodowego. Jak zamontować lokalizator gp w samochodzie?
Opłać abonament
Opłać abonament na wybrany okres czasu.

 

Jak zamówić?

Wyślij zapytanie na adres kontakt@driveoo.pl lub skorzystaj z formularza poniżej lub z formularza na tej stronie i oczekuj na odpowiedź. Otrzymasz dokładny opis jak przebiega zamówienie oraz ofertę na interesujący Cie model lokalizatora.

Zamówiony lokalizator GPS przychodzi już ustawiony i gotowy do pracy. Wystarczy zamontować. Zamówienie przesyłane jest kurierem lub na paczkomat InPost. Płatność przedpłata lub pobranie. Wraz z urządzeniem otrzymasz dane do logowania i instrukcję.

 

 

GPS podstawowy
DRIVEOO
Montaż lokalizatora

Podstawowe urządzenie aby działało trzeba podłączyć pod zasilanie pojazdu. W przypadku montażu urządzenia z CAN dodatkowo trzeba podłączyć kable od CAN wg dodatkowego schematu.

Co trzeba podłączyć?

Czerwony -> (+)zasilanie 12/24V
Czarny -> (-)GND
Żółty -> (+)zasilanie 12/24V po stacyjce

Montaż

Można zamontować urządzenie samemu lub zlecić w serwisie.

Image is not available
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow