Monitoring gps pobytu pojazdu za granicą

Część firm interesuje monitoring gps pobytu pojazdu za granicą i raporty na temat ile tam przebywał. Jeśli Ciebie również to dotyczy to lokalizator gps jest idealnym rozwiązaniem!

Twoje samochody jeśli poruszają się poza granicami kraju spędzają określony czas w jednym z kilku innych państw. Nie posiadając żadnego systemu kontroli nie masz tak naprawdę wiedzy ile w danym kraju spędził czasu a także ile kilometrów tam pokonał.

monitoring gps

Gdy posiadasz system gps zamontowany w danym pojeździe to masz kontrole nad nim i masz wiedze ile czasu spędził w danym kraju. Urządzenie ma możliwość rejestrowania na bieżąco kraju w jakim się znajduje dlatego też będziesz mógł generować na tej podstawie raporty.

Raporty pobytu za granicą są dodatkową funkcją systemu dostępną w Twoim panelu po zalogowaniu się. Dane możesz także zapisywać na komputer. Dostępne są różne formaty takie jak .pdf, .csv czy .html

Inną funkcją jaką masz do dyspozycji poza raportem z pobytu za granicą jest także możliwość generowania statystyk miesięcznych. Pozwala Ci to na szybki podgląd przejazdu przez kraje w danych dniach a także generowanie raportów z całego miesiąca. A to wszytko dzięki jednemu małemu urządzeniu gps!

Monitoring online auta gps za granicą

Gdy posiadasz flotę pojazdów poruszających się poza granicami Polski w takich państwach jak: Szwecja, Dania, Norwegia, Niemcy, Francja, Anglia, Włochy, Austria przyda Ci się lokalizator gps online auta. Zamontowany wewnątrz pojazdu lokalizator gps przesyła dane o pozycji online. Logując się na własne konto przez komputer możesz zobaczyć na mapie gdzie pojazdy znajdują się obecnie.

Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl