Monitoring gps dla autokaru lub busa

Potrzebujesz monitoringu gps dla autokaru lub busa? Chcesz kontrolować trasę, prędkość czas jazdy? Zamontuj w pojeździe lokalizator gps online i przez przeglądarkę internetową sprawdzaj dane na mapie.

Monitoring gps autokaru i busa

Monitoring gps online autokaru

Monitoring gps online autokaru czy busa jest bardzo prostu. Kupujesz niewielki lokalizator gps, montujesz wewnątrz pojazdu i po chwili możesz go śledzić przez internet. Urządzenie gps gdy już ma zasilanie zaczyna swoją prace i przesyła co pewien czas punkty na serwer. Korzystając z danych do logowania logujesz się na swój panel użytkownika i na bieżąco śledzisz ich pozycję na mapie.

Poza zakupem urządzenia konieczne jest także opłacanie abonamentu monitoringu gps. Panel użytkownika posiada wiele użytecznych funkcji z których możesz korzystać.

Lokalizator gps online do busa

Każdy lokalizator gps do zamontowania w busie czy autokarze nadaję się do takiej pracy. Standardowo podłączasz zasilanie i po chwili nadajnik gps zaczyna swoją pracę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz sprawdzać pozycje swojego pojazdu, ile kilometrów danego dnia przejechał czy ile czasu w danym dniu pracował.

W panelu użytkownika masz także prosty kalendarz do którego możesz dodawać zadania, zlecenia czy serwisy lub inne przypomnienia.

Jak zamontować nadajnik gps?

Montaż nadajnika gps jest bardzo prosty i możesz go wykonać sam jeśli masz takie możliwości. Jeśli jednak nie potrafisz sam to każdy warsztat powinien Ci to bez problemu zamontować w Twoim pojeździe.