Monitoring gps dla firmy transportowej

Zamontuj monitoring gps online dla firmy transportowej. Śledź przez internet swoją flotę pojazdów transportowych.

Monitoring gps dla firmy transportowej

Monitoring gps pojazdów transportowych dostawczych

Monitoring gps online pojazdów transportowych i dostawczych to dobre rozwiązanie jeśli chcesz mieć kontrole nad swoimi pojazdami. Lokalizator gps zamontowany w pojazdach dostawczych na bieżąco przesyła dokładną pozycję. Możesz sprawdzać gdzie aktualnie znajduje sie Twój pojazd, ile czasu już jedzie i jak daleko ma do celu.

Nadajnik gps jest niewielkich rozmiarów i możesz go zamontować samodzielnie lub u swojego elektryka samochodowego. Wszystkie lokalizatory pojazdu są proste w montażu.

Lokalizator gps online dla firmy transportowej

Lokalizator gps dla firmy transportowej doskonale sprawdza się w kontroli każdego rodzaju pojazdu. Pomaga namierzać na bieżąco przez internet każdy pojazd wyposażony w taki nadajnik gps. Zarówno i przez przeglądarkę jak i telefon możesz zalogować się na swoje konto i sprawdzać pozycje swoich aut dostawczych.

Na panelu użytkownika dostępne masz różnego rodzaju raporty które możesz generować w zależności od swoich potrzeb. Możesz także generować raporty miesięczne.

Nadajnik gps do pojazdu dostawczego?

Możesz zamontować dowolny nadajnik gps w pojeździe. Większość takich urządzeń jest przygotowanych do ciągłej pracy 24/7. Podstawowe dane jakie możesz uzyskać z takiego lokalizatora gps: pozycja, prędkość gps, status stacyjki, czas jazdy, liczba pokonanych kilometrów.