Monitoring gps Pomorskie

Na rynku monitoring gps Pomorskie zyskuje coraz większą popularność, ponieważ jest niezastąpionym narzędziem.

Śledzenie i kontrolowanie prędkości oraz zużycia paliwa pojazdu nie jest łatwym zadaniem, które możemy od tak wykonać. Do tego jest potrzebny monitoring gps, który to wszystko umożliwi i sprawi, że wszystko będzie na bieżąco zapisywane. Wiadomo, że monitoring ten przyda się zwłaszcza w firmach transportowych, które w swojej flocie mają więcej, niż jeden pojazd.

Monitoring gps pojazdów, to coś więcej niż zwykły monitoring.

Jak wiadomo, ten rodzaj monitoringu gps służy przede wszystkim do kontrolowania, zarówno pracy kierowcy, jak i również poszczególnego pojazdu. Każda firma go potrzebuje niezależnie od miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Malbork czy Słupsk w województwie Pomorskim. Zapisuje on wszystkie statystki, które są dostępne do wglądu przez naprawdę długi czas. Dzięki nim można ocenić zużycie paliwa na daną trasę, a także sprawdzić, gdzie i kiedy był dany kierowca oraz z jaką prędkością się poruszał.

Monitoring ten daje mnóstwo korzyści takich jak na przykład minimalizacja kosztów, mniejsze wydatki na eksploatacje oraz wiele innych. Program ten jest naprawdę wielofunkcyjny i każdy kto go posiada może to potwierdzić. Jego głównym zadaniem jest dotarcie do jak najlepszej efektywności pracy, która w tym przypadku wiele znaczy.

Inwestując w monitoring gps pojazdów można być pewnym, że pieniądze te nigdy się nie zmarnują, a wręcz przeciwnie. Jego niezawodność oraz praktyczność i funkcjonalność sprawiają, że zyski firmy transportowej są znacznie większe, ponieważ minimalizuje on niepotrzebne wydatki. Warto o tym pamiętać, gdyż jest to niezwykle istotne. Śledzenie i kontrolowanie pojazdów z tym programem jest bardzo łatwe i przyjemne.

GPS podstawowy
DRIVEOO
GPS podstawowy

Najczęściej wybierane urządzenie przez firmy które chcą monitorować trasę jaką pokonują pojazdy i ile pokonały kilometrów.

Co zobaczysz?

✅ pozycja na mapie,
✅ pokonana trasa,
✅ prędkość gps,
✅ pokonany dystans,
✅ status stacyjki

Abonament

od 15zł/m-c

349.00 zł

netto

(427zł brutto)

Image is not available
Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

Morning Slide
GDZIE ZAMONTUJESZ MONITORING GPS?

Możesz zamontować u swojego elektryka samochodowego

Możesz też
zamontować
samodzielnie!

previous arrow
next arrow
Chcesz ofertę? Zadzwoń +48 579 949 982 lub napisz: kontakt@driveoo.pl